Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Обсуждения Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Отзыв: Нормальный — скрипт работает, но имеет существенные недостатки

Player.pl w wersji plus - nie da się pobrać materiału video

Witam. Po zrealizowaniu vouchera jest dostęp do pakietu player plus. Po zalogowaniu się i wybraniu materiału, za który normalnie trzeba zapłacić i kliknięciu Pobierz video pojawia się nowa strona z nazwą odcinka beż żadnych opcji pobierania.

Aby skopiować link, wciśnij: CTRL+C, potem: ENTER aby rozpocząć pobieranie, lub ESC aby zakończyć działanie skryptu oraz Tytuł: 101 napraw - S5E1

Efekt jest identyczny czy ktoś jest zalogowany i posiada dostęp do materiału video czy tez nie jest zalogowany.

Na stronach, które nie wymagają opłat, skrypt działa prawidłowo. Da się coś z tym zrobić? Pozdrawiam.

PrzmusАвтор
§
Создано: 17.09.2017
Отредактировано: 17.09.2017

Niestety, płatne materiały mają inne zabezpieczenia i większości nie da się pobrać tym skryptem (nawet po zalogowaniu / wykupieniu premium).
Proponuję spróbować skorzystać z rozszerzenia Video DownloadHelper https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/video-downloadhelper/ pod Firefoxem. Może uda się w ten sposób wyciągnąć materiał. Ale jeśli materiał jest dodatkowo zabezpieczony DRMem to raczej nie da się odtworzyć pobranego pliku :(

Pobiera się w setkach części, a przecież nie o to chodzi. Mam pewna propozycję co do skryptu. Skoro istnieje możliwość pobrania materiału w dowolnej jakości o ile jest ona dostępna to zamiast podawania odnośnika do wklejenia wszystkie wersje będą z odnośnikami bez tego okienka informacyjnego czyli

Przykład: Tytuł: 10 zadań specjalnych Michela Morana - S0E10 Jakość materiału: Standard Jakość materiału: HD Jakość materiału: Bardzo wysoka Jakość materiału: Wysoka Jakość materiału: Średnia Jakość materiału: Niska Jakość materiału: Bardzo niska

każdy rodzaj jakości jest odnośnikiem do materiału video bez zbędnej konieczności wklejania czegokolwiek w adres przeglądarki.

PrzmusАвтор
§
Создано: 17.09.2017

Niektórzy ludzie pobierają innymi menedżerami pobierania, dlatego kopiowanie jest bardziej uniwersalną formą. Myślę, że najlepiej będzie dodać odnośnik do linka, czyli zamiast czarnego linka http byłby niebieski i otwierał nową kartę w tle.

Póki co na player.pl wyszukiwarka (ta ikona lupy) nie działa ze skryptem i nie wiem jak to naprawić. Jak znajdę jakiś sposób to postaram się przy okazji ulepszyć te odnośniki.

Niektórzy ludzie pobierają innymi menedżerami pobierania

Czyli np. ja. To czekam z niecierpliwością na poprawioną wersję.
Pozdro.

Ответить

Войдите, чтобы ответить.