Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Review: قالتىس - قوليازما ئىشلەيدۇ

§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-01-06

tvn player nie działa

Nie działa pobieranie w tvn player - nie pojawia się ikona pobierz video....

Przmusئاپتور
§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-01-06

Aha, i przez swoją nieumiejętność instalacji oceniasz skrypt jako "Zły", nie podając przy tym żadnych informacji technicznych które choć minimalnie mogłyby pomóc w identyfikacji problemu?
Gratuluję takiego podejścia do sprawy. Kolejny sygnał, że najwyższy czas usunąć ten skrypt lub przenieść na jakiegoś githuba gdzie trollowanie tego typu nie przejdzie.

§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-01-06

Używałem go bardzo długo. Jeszcze w grudniu mi działał więc nie wiem co teraz jest nie tak..
Przeglądarka: Chrome oraz Tampermonkey
Przepraszam za to zgłoszenie ale przeinstalowałem system i skrypt został usunięty i nie zauważyłem nawet bo Tampermonkey było zainstalowane a skrypt zniknął. Przepraszam jeszcze raz i pozdrawiam.

Przmusئاپتور
§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-01-06

Czyli problem rozwiązany? Brakowało skryptu w Tampermonkey?

§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-01-06

Tak wszystko działa jak trzeba. Brakowało tylko skryptu. Przepraszam

§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-05-06

u mnie początkowo nie pokazywało 'nowych' przycisków w tvn player, używam opery. Rozwiązanie - wyłączyć blokowanie reklam w operze i jeśli używamy dodatkowego rozszerzenia typu Adguard to tyż wyłączyć, i przycisk się pojawi, wybór jakości wideo itp.

§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-05-29

niemoge pobrac tego filmu https://player.pl/playerplus/filmy-online/zabojczy-rap-kulisy-smierci-tupaca-i-biggiego,85948 uzywam chrome pokazuje mi sie ikona pobierz video ale nie pobiera czy mógłbyś jakoś pomoc odwdziecze sie

Przmusئاپتور
§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-06-04

To nie jest skrypt do pobierania płatnych materiałów (nawet jeśli ma się wykupiony do nich dostęp). Płatne materiały mają inne zabezpieczenia itd.

§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-06-04

Nie da sie obejść tych zabezpieczeń,bardzo mi zalezy na tym filmie, nie ma go nigdzie w sieci tylko na tej stronie jak byś mogł cos wykombinowac odwdziecze sie sie $$

mc_kris1@wp.pl

§
يوللانغان ۋاقتى: 2018-06-29

Przmus pomóż

جاۋاب قايتۇرۇش

جاۋاب قايتۇرۇش ئۈچۈن كىرىش.