Greasy Fork is available in English.

Proxy for ESB

Erişim Sağlayıcılar Birliği (ESB) tarafından erişime engellenerek başka bir sayfaya yönlendirilen siteler için otomatik olarak proxy (vekil sunucu) üzerinden erişim sağlar.

Autor
mertskaplan
Denne inštalácií
0
Celkový počet inštalácií
203
Hodnotenie
0 0 0
Verzia
1.3
Vytvorené
Akutalizované
Licencia
GPLv3, GNU General Public License, https://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.html
Spustiť na
  • esb.org.tr
  • 213.14.227.50

Autorov popis

Proxy for ESB nedir?

Erişim Sağlayıcılar Birliği (ESB) tarafından erişime engellenerek başka bir sayfaya yönlendirilen siteler için otomatik olarak proxy (vekil sunucu) üzerinden erişim sağlar.

Script'i kurduktan sonra herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Engellenmiş bir siteye girdiğinizde Erişim Sağlayıcılar Birliği, sizi "aidiyet" sayfasına yönlendirecek. Biz de sizi o engel sayfasından kurtarıp proxy sunucusu yani vekil bir sunuzu üzerinden sizi kaynağa ulaştıracağız.

Örnek sayfa: birgun.net/haber-detay/yine-tarikat-yine-cinsel-istismar-110257.html

Nasıl kullanılır?

Öncelikle internet tarayıcınızda userscript çalıştırabileceğiniz bir eklentiye ihtiyacınız var. Örneğin; Google Chrome için Tampermonkey, Mozilla Firefox için Greasemonkey eklentisini kullanabilirsiniz. Bkz: Yardım sayfası

Daha sonra yukarıda yer alan yeşil renkli ve "Bu scripti kur" yazan buton aracılığıyla scripti tarayınıcıza kurabilirsiniz. Bunun dışında bir şey yapmanıza gerek yok. Güncellemeler varsayılan olarak açıktır. Otomatik güncellemeleri kapatmadığınız sürece, script üzerinde yapılan iyileştirmeleri siz farkına bile varmadan tarayıcınıza çekip kullanabilirsiniz.

Afiyet olsun, sansürsüz günler.

Erişim veya kullanım sorunu yaşarsanız iletişime geçmekten çekinmeyin: mertskaplan.com/iletisim