Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Opinie na Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Pytanie/komentarz

§
Napisano: 03-10-2019
Edytowano: 05-10-2019

video.wp.pl

Niestety z miesiąc temu nastąpiły zmiany na video.wp.pl . Teraz po kliknięciu na Pobierz wideo" otwiera pustą kartę.

zacnyAutor
§
Napisano: 03-10-2019

To nie wygląda jak nas wytwór, więc nie uzyskasz tu odpowiedzi.

§
Napisano: 04-10-2019

Ale to zdanie "Niestety z miesiąc temu nastąpiły zmiany na video.wp.pl . Teraz po kliknięciu na Pobierz wideo" otwiera pustą kartę." Dotyczy właśnie tego tutaj skryptu.

zacnyAutor
§
Napisano: 04-10-2019

Przytaczasz jakiś kod, którego nie jesteśmy autorami i chcesz żebyśmy Ci pomogli. Zero szczegółów co nie działa. Podstawowe informacje to:

  • link do materiału, który nie działa
  • wersja skryptu, której używasz
§
Napisano: 05-10-2019
Edytowano: 05-10-2019

Zacny - próbujesz chyba coś tutaj zamulić, a sprawa jest arcyboleśnie prosta. Chodzi o to, że inny, używany dotychczas przeze mnie skrypt nie działa. Podałem go jako ciekawostkę. Dlatego właśnie wszedłem tutaj i zainstalowałem wasz skrypt, który podobno działa na stronie video.wp.pl . Autor skryptu nie powinien w ogóle w takim razie patrzeć na mój, tylko zainteresować się tym, że jego skrypt otwiera pustą kartę, ale ani nie pobiera wideo, ani nie można uzyskać linka do wideo. A mój przykładowy skrypt kasuję, żebyś zacny znów nie musiał odnosić się do niego, zamiast do sedna - czyli dlaczego tutejszy nie działa na w/w stronie.

A szczegóły? Proszę bardzo szczegółowo. Wchodzisz na stronę https://video.wp.pl/, klikam na pierwszy z brzegu materiał filmowy: https://video.wp.pl/odkrycie-w-wilczym-szancu-6431394057562241v klikam na POBIERZ WIDEO w lewym górnym rogu filmu i otwiera się tylko pusta karta. Wersja oczywiście 6.3.2 Ot cała filozofia dogłębnego tłumaczenia. Nieraz ma się wrażenie, że twórca nie ma pojęcia o podobno swoim dziele. Bo jak wytłumaczyć, że trzeba prowadzić za rączkę osobę, która powinna wiedzieć w mig o co chodzi. Podałem stronę video.wp.pl, to tworzący skrypt wchodzi, włącza sobie jakiś film i widzi że rzeczywiście nie działa.

zacnyAutor
§
Napisano: 05-10-2019

Teraz widzę, że faktycznie coś jest nie tak. Trzeba było od tego zacząć. Będąc szczegółowym to skrypt pokazuje informację o błędzie, a nie pustą kartę. Podanie samej strony nie wystarczy, czy może miałem sprawdzić wszystkie zawarte na niej materiały? Jest sporo sytuacji, gdzie specyficzny materiał nie działa. Gdybyś podał szczegóły od razu uniknęlibyśmy tej jałowej dyskusji i oszczędzili sobie wzajemnie czas. Poza tym chyba nie sądzisz, że sprawdzam codziennie czy coś gdzieś się nie zmieniło. Po takich uwagach ma ochotę zaprzestać rozwijania skryptu, bo jak widać na tym przykładzie (a przykładów można mnożyć niestety) ludzie mało tego, że nie doceniają włożonej w to pracy, to jeszcze mają pretensje, że muszą sami cokolwiek zrobić od siebie.

§
Napisano: 05-10-2019

Jeśli podałem że na stronie video.wp.pl to dla mnie było oczywiste, że każdy film nie działa, ponieważ jak napisałem coś zmienili i od miesiąca nie działa, wiec dotyczy to całości, a nie selektywnego materiału wideo. Gdyby działał na jednych a nie działał na innych to bym to oczywiście zaznaczył. Taka też uwaga - piszesz "my", "ty" a tam widzę że twórcą skryptu jest Przemus a nie zacny. Więc mogłem w ogóle nie odnosić się do Twojego wpisu, jako do zwykłego usera, bo co niby ma zacny do Przemusa? Ale wygląda teraz, że jesteś trochę jak duch święty - występujesz w co najmniej dwóch, a może i trzech postaciach równocześnie.

Przy okazji dodam, że skrypt który sam podałem i już nie działa, jest właśnie ze strony miniskrypt.hubaiitv.pl - wiec odcinanie się od tego, mówienie że nie jesteście jego autorami jest albo przejęzyczeniem, albo niewiedzą. Zresztą na tamtejszym forum już ktoś wspomniał. że mu też nie działa. Czyli twórcami nie jesteście rzeczywiście, ale właśnie stamtąd czerpiecie. Myślę teraz że ten skrypt nie zostanie poprawiony, ponieważ nie możecie go znikąd zaimportować. Dopiero jak prawdziwy twórca go poprawi, wtedy będziecie go mogli do swojego zaimplementować jako działający. Ot, cała prawda.

zacnyAutor
§
Napisano: 05-10-2019

Zaczekamy zatem, aż Twórca poprawi.

Odpowiedz

Zaloguj się, by odpowiedzieć.