Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.についてのフィードバック

レート:可 - スクリプトは動作するがバグがある

§
投稿日: 2020/12/06
編集日: 2020/12/07

Jest szansa, że Player zacznie działać ? Można zrzucać programy TVN ale produkcje filmowe już nie.

Przmus作者
§
投稿日: 2020/12/07
編集日: 2020/12/07

A czy jest szansa że użytkownicy zaczną wykorzystywać choć minimum umiejętności czytania i pisania?

- Na forum są dziesiątki tematów zaatutowanych "player.pl". We wszystkich pytani są o przestawienie przykładowego materiału i akceptowalne opisanie problemu, bądź podanie minimalnych informacji technicznych (przeglądarka / system operacyjny).

- W 99% przypadków użytkownicy próbują pobrać płatne materiały / niedostępne publicznie, które według opisu skryptu nie mają prawa działać: https://greasyfork.org/pl/scripts/6049-skrypt-umo%C5%BCliwiaj%C4%85cy-pobieranie-materia%C5%82%C3%B3w-ze-znanych-serwis%C3%B3w-vod


Nie chcę brzmieć jak jakiś gbur, ale tworzenie zgłoszenia w jednym zdaniu, z użyciem 6 wyrazów (w tym 1 partykuły) to kompletna kpina. Aż mam ochotę wyłączyć powiadomienia e-mail o nowych tematach.

P.S, Player.pl działa poprawnie (testowane na Kuchennych Rewolucjach).

§
投稿日: 2020/12/07

Dziękuję za szybką odpowiedz.

Nie chciałem aby to tak zabrzmiało. Licząc na szybką odpowiedz a szukając rozwiązania chciałem zadać szybkie pytanie licząc również na szybką odpowiedź typu "Nie ma takiej możliwości" lub "Są nowe zabezpieczenia, może w przyszłości".
Za nim otrzymałem wiadomość już zauważyłem, że programy z ramówki bez problemu można pobrać.

Swoją drogą mam raczej przykre doświadczenia ze zbyt długimi zapytaniami na które nikt nie raczy odpowiedzieć ;)

Pozdrawiam

§
投稿日: 2020/12/09
編集日: 2020/12/09

Witam
podłączę się pod ten temat bo poniekąd moje pytanie o niego haczy...

jak już wyżej napisano płatnych materiałów pobrać nie można z player.pl ale...

jeśli wykupimy premium?
w moim przypadku np. gdybym wykupił premium te nowe które jest od wczoraj czyli Discovery+ za 15zł i chciał pobrać gorączkę złota to czy skrypt zadziała?
nie znam się na tym więc pytam jako laik, ale na chłopską logikę po odblokowaniu materiałów premium loginem i hasłem coś powinno ruszyć?
jeśli coś mylę to śmiało niech Autor mnie z błędu wyprowadzi a nie siebie z równowagi :)
pozdrawiam i również dziękuję z góry za skrypt i odpowiedź.

editt://
pracuje na przeglądarce Vivaldi która z kolei działa z chromium więc nie ma absolutnie żadnych problemów z skryptem
info dla osób które chciał by na vivaldi przeskoczyć.

Przmus作者
§
投稿日: 2020/12/09

Według opisu: https://greasyfork.org/pl/scripts/6049-skrypt-umo%C5%BCliwiaj%C4%85cy-pobieranie-materia%C5%82%C3%B3w-ze-znanych-serwis%C3%B3w-vod

"Skrypt nie działa z płatnymi materiałami, bądź materiałami zabezpieczonymi DRM / autoryzacją wymagającą zalogowania się. Głównym celem jest możliwość obejrzenia darmowych programów/seriali na starszych telewizorach, bez dedykowanych polskich aplikacji VOD. Nawet gdyby możliwość wyciągania płatnych materiałów istniała - nie zostanie ona dodana do tego skryptu."

Płatne czy premium, mają zupełnie inne zabezpieczenia, metody autoryzacji itd. Poza tym, prędzej czy później skrypt zostałby wykorzystywany do kradzieży tych materiałów premium i odpłatnym rozpowszechnianiu na forach warezowych. W rezultacie skrypt zostałby zablokowany nawet dla darmowych materiałów i wszyscy byśmy na tym stracili.

§
投稿日: 2020/12/10

jak najbardziej popieram intencje
chciałem tylko dopytać :)

a co do wykorzystywania skryptu to niestety to już się dzieje na darmowych materiałach. (widać to na wspomnianych warezach) ludzie nie wiedzą że mogą mieć te materiały w niemalże dowolnej jakości za darmo.

pozdrawiam autorów i życzę wytrwałości.

zacny作者
§
投稿日: 2020/12/10

To czy wykupisz premium czy nie, nie wpłynie w żadnym razie na rodzaj zabezpieczenia na danym materiale. Skrypt nie zacznie zatem magicznie wspierać, czegoś czego nie był w stanie obsługiwać wcześniej.
Można podejść do problemu w różny sposób. Nagrać ekran możesz zawsze i choćby autorzy serwisów dwoili się i troili, to zawsze znajdzie się sposób, by wszelkie ich zabezpieczenia obejść. Czy takie działanie jest zgodne z prawem czy nie? To już inna para kaloszy.
Skrypt jak dotąd jest w pełni legalny i nie ma na razie planów, by to zmieniać.

返信を投稿

返信を投稿するにはログインしてください。