ČSFD Compare

Show your own ratings on other users ratings list

< Відгуки до ČSFD Compare

Відгук: Добре - скрипт працює добре

§
Опубліковано: 17.01.2022

Zdravim ,

chcel by som sa informovat :

- kam sa v prehliadaci ukladaju nacitane hodnotenia ? ma to nejaku obmedzenu kapacitu ? ( pocet hodnotenych filmov )
- pytam sa preto ze mi po dosiahnuti 5100 filmov prestalo rozsirenie fungovat
- svieti mi tam vykricnik , ked dam "nacist hodnoceni" prebehne cely proces ale na konci sa uz neobjavi ta klasicka hlaska "hodnoceni nactena , obnovte stranku
" nic sa neudeje , vykricnik sviet dalej aj po refreshi

dakujem za radu

SonGokussj4Автор
§
Опубліковано: 21.01.2022

Ahoj,

- omezená kapacita by neměla být. Ukládá se to do Local Storage pod: F12 -> Application -> LocalStorage -> https://csfd.cz(sk) -> CSFD-Compare_tvojeusername

Bug je zajímavý. Můžeš to prosímtě načíst se zobrazenou F12 a nahoře "Console", mohla by se tam pak objevit nějaká chybová hláška. Možná moc dotazů na server.

V CC menu máš zobrazené v tom červeném tlačítko Uložené: 5100/xxxx

SonGokussj4Автор
§
Опубліковано: 21.01.2022

Kdyžtak pro pohotovější info mám na čsfd založenou diskuzi. Na připomínky, problémy, atd :)
https://www.csfd.cz/diskuze/1330412-csfd-compare/

§
Опубліковано: 24.01.2022

moc diiik za odpoved, nefungovalo to asi tyzden , pred par dnami sa to z nicoho-nic rozbehlo ..... uz je znova nacitane vsetko
nerozumiem tomu , co to bolo
ten LocalStorage neni nijako obmedzeny ? nemoze sa zaplnit ?
zatial to teda funguje , keby nieco tak sa ozvem a pozriem to cez tu konzolu

este raz dik

SonGokussj4Автор
§
Опубліковано: 24.01.2022

Jsem rád, že to fachá :)

Já zas dík za zajímavou otázku. Protože mě přivedla ke 2 zajímavých zjištěním :-)

1) Omezení tam opravdu je

5MB per app per browser. According to the HTML5 spec, this limit can be increased by the user when needed; however, only a few browsers support this

2) V hledání odpovědi jsem objevil zajímavou stránku, kde popisují, že na nějaké věci a pro se LocalStorage nehodí

LocalStorage should be avoided because it is synchronous and will block the main thread. It is limited to about 5MB and can contain only strings. LocalStorage is not accessible from web workers or service workers.

Velmi dobré vědět :)

§
Опубліковано: 24.01.2022

zaujimave

- otazne je co znamena per app per browser :) pre kazdu zalozku-stranku otvorenu v browseri ? alebo ked mam otvorenych vela zaloziek , mozu dokopy zaplnit localstorage ak toto vsetky vyuzivaju ..... skoda ze som to vtedy priamo nepozrel co tam je ulozene ked to neslo ze kde sa to zaseklo, teraz to vyzera ze je tam pekne vsetko nacitane ( vid obrazok v prilohe )

- lebo aj ked tam mam 5100 zaznamov , pri tom rozsahu udajov by to 5MB nemalo myslim prekrocit , zrejme som to zahltil aj niecim inym

- dalej je otazne ako sa to navysuje v pripade potreby

dik moc este raz za super script/doplnok

Опублікувати відповідь

Sign in to post a reply.