Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Değerlendirme: Kötü - script çalışmıyor

§
Gönderildi: 11.02.2021

Nie działa pobierania a nawet oglądanie za pomocą skryptu, na player.pl
Po zalogowaniu można oglądać bez porblemu, ale sam skrypt nie działa.

§
Gönderildi: 11.02.2021

Potwierdzam, wczoraj jeszcze wszystko działało, widocznie TVN coś zmienił na stronie (wczoraj nie było reklam).

§
Gönderildi: 11.02.2021

Teraz myślę, że to Chrome, bo była aktualizacja, miałem cały czas otwarte okno chrome (od czasu kiedy coś pobrałem skutecznie) i jak chciałem coś pobrać publicznego (nawet to co już pobrałem wczoraj) to wyskakiwał mi ten sam błąd co u @Artur358, ale jak zrestartowałem Chrome'a i cała aktualizacja weszła, to już nawet ikonki kamerki nie ma.

§
Gönderildi: 11.02.2021

Próbowałem na starej wersji chrome i na różnych wersjach skryptu i to nie pomogło.
Próbowałem też za pomocą swojego programu pobrać wideo i jest też się nie da - wygląda na to jak by dział IT coś zmienił po stronie playera.

NP. https://player.pl/programy-online/kobieta-na-krancu-swiata-odcinki,87/odcinek-6,S01E06,1437

§
Gönderildi: 11.02.2021

nie działa! ta sama historia (

§
Gönderildi: 11.02.2021

po kilku restartach ikonka mi wróciła. Ale dalej nic nie da się ściągnąć. Widzę, ze player wprowadził zabezpieczenie, ze jak ogladasz reklamy i w czasie przejcia na nastepną nie masz aktywnego okna z tą reklama to juz dalej nie ciagnie i trzeba robić reload i ogladać od początku. Wcześniej było tak, ze reklama nie szła ale wznawiała się jak tylko aktywowało się oknko z tą reklamą i szła bez nowego licznika. Ewidentnie coś zmienili na stronie i skrypt sobie nie radzi.

§
Gönderildi: 11.02.2021

Jeszcze dziś rano działało. Jak się wczyta w treść skryptu, to tam jest link do ichniejszego API. Do tej pory na materiałach bezpłatnych pojawiały tam się linki, teraz za każdym razem wyskakuje komunikat że przestali obsługiwać to urządzenie.

§
Gönderildi: 11.02.2021

też to widzę, czyli nic nie zmienili, po prostu urządzenie, które udaje skrypt zostało usuniete z obsługi przez player.pl

Cevap paylaş

Yanıt göndermek için oturum açın.