Greasy Fork is available in English.

ČSFD Extended

Rozšíření profilů filmů na ČSFD o funkce jako je hodnocení IMDB či odkaz na justwatch.com.

< Spätná väzba na ČSFD Extended

Hodnotenie: Dobré - skript funguje

§
Pridaný: 11.12.2021

Zdravim , chcel som sa spytat , nejako sa mi prestal prenasat encodedMovieNameWithYear do tych bocnych tlacidiel ( youtube , google , titulky atd ) , to query tam mam vsade prazdne . dakujem

§
Pridaný: 12.12.2021

Ahoj. Díky za upozornění. V nové verzi 2.8.3 jsem to opravil, prosím, aktualizuj si skrze Greasemonkey.

§
Pridaný: 13.12.2021

Ahoj. Velmi pekne dakujem uz to funguje ;-)

Este by bolo mozno dobre do nejakej premennej ziskavat aj original nazov filmu , lebo pre zahranicne tlacitka ( boxoffice , youtube, yify , atd ) ten cesky nazov nema moc vyznam lebo nic nenajdu ;-)

§
Pridaný: 15.12.2021
Upravený: 15.12.2021

Tohle by bylo poměrně složité, protože skript to bere z názvu ČSFD stránky, jenže to si může uživatel přenastavit.
Doporučuji (já to tak mám) si zde dole nastavit prioritní název filmu v originále:
https://www.csfd.cz/soukrome/nastaveni/zobrazeni/

Navíc to není tak jednoduché, docela si umím představit, že někdo chce na YouTube hledat název filmu v češtině pro český trailer. A zároveň... co u neanglických filmů? Tam třeba na YIFY chceš hledat ne originální japonský název, ale anglický překlad.

Uff, všechno se to začíná zamotávat. Tím, že ani nemám přístup k databázi ČSFD (API) a k nastavení uživatelů je tohle v podstatě ne dost dobře řešitelné (jedině bych mohl anglický název získávat z OMDB API odkud se bere IMDB hodnocení). Rozhodně více, než na co míří tento jednoduchý skriptík. :)

§
Pridaný: 15.12.2021

Jasne, moc dik za odpoved , uz tomu rozumiem , vidim ze to tahas ako H1 nadpis a tie ostatne nazvy je problem rozoznat
neuvedomil som si ze nerobis s API premennnymi

tak potom nevadi , aj tak je to kus dobrej prace , neoplati sa s tym trapit kvoli takejto drobnosti

este ak by si mohol ten rok nacitavat tak ako to bolo ( myslim ze teraz sa do query prenasa len ten cesky nazov bez roku , ten nejako nefunguje )

este raz moc dik

§
Pridaný: 18.12.2021

Díky za upozornění, verze 2.8.4 by měla umět používat i rok.

Nevím, jestli to jde (snad jo), ale můžeš prosím upravit zdejší hodnocení na zelené, ať mám klidný spánek? :) Díky.

§
Pridaný: 19.12.2021

jasneee diiik moc je to super

Pridať odpoveď

Aby ste mohli pridať odpoveď, prihláste sa.