Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Review: Good - script works

§
Posted: 17.12.2018

Zajefajny

Działa na Androidzie Dolphin, tylko kopiuj nie działa ale jest git. Na maci lepsza była 4.9 (z tego co wiem). Proponuję dodać przycisk wersja tekstową.

§
Posted: 18.12.2018

W jaki sposób dokładnie masz zainstalowany skrypt w Dolphin? U mnie nie działa. Stara wersja działała w Firefox na Androidzie. Nowa przestała działać. Na PC to samo. Masz też zainstalowany na komputerze?

§
Posted: 29.12.2018

Na firefoxie działa rzeczywiście, ale to problem raczej przeglądarki bo mi pokazuje że rozszerzenie dziala a ipla się nie uruchamia . Na kompie powinny obie działać przez Windows chyba że coś się zmieniło a przez maca tylko 4.9.

§
Posted: 07.01.2019
Edited: 10.01.2019

Oto konfiguracje w których u mnie działa skrypt w wersji 5.0.3

  • Windows 10 64-bit, Firefox 64.0 64-bit + dodatek Tampermonkey 4.8.5847 Przetestowane na: vod.tvp.pl, ipla.tv, player.pl - skrypt działa na wszystkich (wcześniejsza niedziałająca konfiguracja: Greasemonkey zamiast Tampermonkey)
  • Android 8.0, Firefox 63.0.2 + dodatek Tampermonkey 4.8.5847 Przetestowane na: vod.tvp.pl, ipla.tv, player.pl - skrypt działa na wszystkich (wcześniejsza niedziałająca konfiguracja: Greasemonkey zamiast Tampermonkey)

    Uwaga 1! Po kliknięciu przycisku "Pobierz wideo" pojawia się biała pusta karta, czasami trzeba poczekać kilka-kilkanaście sekund na pojawienie się linków

    Uwaga 2! na player.pl aby pojawił się przycisk "Pobierz wideo" należy włączyć w przeglądarce opcję "Tryb stacjonarny"

PrzmusAuthor
§
Posted: 13.01.2019

No tak, Greasemonkey już dawno temu popsuł się i stracił na jakości. Tak jak w opisie: "[...] Działa poprawnie tylko z rozszerzeniem Tampermonkey."

Post reply

Sign in to post a reply.