Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 04.10.2020

Czy jest możliwość żeby pobrać bajkę: "Jak da się myszy ciasteczko"? Czy ma zabezpieczenia DRM i nic się nie da z tym zrobić? Może polecacie inny skrypt lub sposób na pobranie.
Przykładowy odcinek https://vod.tvp.pl/video/jak-da-sie-myszy-ciasteczko,sanki-z-przygodami-zimowe-nocowanko-odc-17,47895199
Dzięki.

zacnyAuthor
§
Posted: 04.10.2020

Na tych bajkach jest jakieś dodatkowe zabezpieczenie.

zacnyAuthor
§
Posted: 10.12.2020

Ja to tylko tu zostawię. Proszę nie traktować tego w kategoriach naśmiewana się, a raczej jako przestrogę.
https://glosniewazny.pl/analfabetyzm-wtorny-plaga-wspolczesnego-spoleczenstwa-cyfrowego/
Gdyby szanowny użytkownik przeczytał choćby tylko ostatni wpis dotyczący serwisu o którym jest ten wątek, to czy czytałby to teraz?

§
Posted: 15.01.2021

Łopatologicznym sposobem na "pobranie" pliku zabezpieczonego DRM, jest jego ...nagranie. Już pewnie część się domyśla, że chodzi o nagrywanie pulpitu i niemożliwość korzystania z PC w tym czasie... Jest na to sposób. Do tego celu potrzebny jest w miarę współczesny PC i maszyna wirtualna np. VMWare.
Za pomocą VMWare instalujecie wirtualnego Windowsa. Na nim instalujecie program do nagrywania pulpitu np. Action. Rozdzielczość pulpitu wirtualnego Windowsa ustawiacie na FullHD. Ja mam monitor 3400x... dlatego mam jeszcze sporo miejsca na ekranie dla głównego systemu Windows i działania z VMWare w opcji FullHD.
Odpalacie system wirtualny.
Na nim otwieracie np. Ipla w przeglądarce wraz z materiałem video jaki Was interesuje. Oczywiście zaczynacie nagrywać pulpit.
I teraz najważniejsza sprawa - możecie okienko VMWare zminimalizować, video Wam się nagrywa, a na systemie głównym robicie co innego. Na to pozwala właśnie system wirtualny, że po zminimalizowaniu okna w dalszym ciągu odtwarza video z Ipla.W innym przypadku, po zjechaniu myszą z okna przeglądarki, odtwarzanie by spauzowało ...
Stąd właśnie potrzebny w miarę współczesny PC, żeby dał sobie z tym wszystkim radę.
Z dodatkowych spraw to np. współdzielenie folderów, tak żeby później przenieść ten nagrany materiał na dysk systemu głównego. W WMWare aktywujemy SharedFolder.
Oraz instalujemy VMWare Tools. które znajdziecie w menu głównym oknie programu -> Player-Manage.
Nie polecam VirtualBox, bo miałem problem z współdzieleniem folderów, wydajnością, rozdzielczością, zawieszaniem wirtualnego systemu.

§
Posted: 16.01.2021
Edited: 16.01.2021

Dać się da jeśli najpierw otworzy to po wykupieniu konta ...
Jeśli to DRM, to i tak kicha ?

Post reply

Sign in to post a reply.