Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Commentaires sur Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Avis: Bon - le script fonctionne correctement

§
Posté le: 13/11/2020

Witam widzę ze skrypt przestał działać na tvn player reszta chodzi ok. Czy macie podobny problem.

zacnyAuteur
§
Posté le: 14/11/2020

U mnie działa.

Dzisiaj sprawdzałem i u mnie też wszystko działa.

§
Posté le: 02/12/2020

a czy skrypt dziala tylko z materialem ktory jest dostepny za darmo? probowalem sciagnac odcinki programu z player.pl, ktory dostepny jest tylko w premium i zadna ikonka skryptu sie nie pojawia, a co za tym idzie brak mozliwosci sciagniecia materialu;(

§
Posté le: 02/01/2021
Édité le: 02/01/2021

Na starej wersji 5.xx pojawiał się przycisk pobierz wideo, a w najnowszej wersji nic nie widać. Więc jak pobrać coś darmowego z serwisu player?

zacnyAuteur
§
Posté le: 02/01/2021

Podaj link do treści o której piszesz. Chyba, że oczekujesz postawienia torota zamiast rzetelnej odpowiedzi.

§
Posté le: 07/01/2021
Édité le: 07/01/2021

Witam,

Mam problem z pobraniem materiału, który jest za darmo po zalogowaniu się. Nie widzę przycisku pobrania. Czy aplikacja nie działa z takim materiałami?

EDIT.

Ok, już doczytałem. Dziękuję.

Pozdrawiam

§
Posté le: 09/01/2021

Witam,

Nie działa u mnie skrypt na player.pl

W załączniku zrzut ekranu.

§
Posté le: 09/01/2021

EDIT: Już wiem czemu - temat zamykam.

zacnyAuteur
§
Posté le: 09/01/2021

@asdf11111 Na podanym przykładzie nie widzę by występowały jakiekolwiek problemy.

§
Posté le: 14/01/2021

Ten materiał da sie pobrać, jednak po zainstalowaniu skryptu nie widać przycisku pobierania.

zacnyAuteur
§
Posté le: 14/01/2021

W takim razie jak Ci się udało pobrać, skoro nie masz przycisku. Pokaż jak to u Ciebie wygląda.

§
Posté le: 19/01/2021

Jak widać na zrzutach ekranu mam zainstalowany dodatek i skrypt. Yakze widać brak przycisku pobierania.

zacnyAuteur
§
Posté le: 19/01/2021

Jeżeli skrypt w najnowszej wersji jest aktywny w tampermonkey to powinno wszystko działać. Chyba, że masz rozszerzenie blokujące javascript czy coś takiego. Nie testowałem jak to się sprawdza z innymi dziwacznymi rozszerzeniami.

zacnyAuteur
§
Posté le: 20/01/2021

A najprostszy sposób, by mieć pewność, że tampermonkey wykonuje coś na danej stronie to mieć na pasku ikonę pluginu. Jeżeli wejdziesz na jakiś adres i pojawi się przy niej czerwona liczba to znaczy, że tyle akcji podjęto na stronie (analogicznie jak w różnego typu adblockerach).

§
Posté le: 23/01/2021

tej ikonki nie da się dodać.

zacnyAuteur
§
Posté le: 24/01/2021

Czekaj. Pokazałem Ci, jak to u mnie to działa. Napisałem co należałoby sprawdzić, by upewnić się, że wszystko jest w porządku. A Ty twierdzisz, że to co zrobiłem jest niemożliwe? Mój intelekt nie jest w stanie czegoś tutaj pojąć. Wygląda na to, że dojście do jakiegoś konsensusu nie jest w tym przypadku możliwe.

§
Posté le: 25/01/2021

Umiesz czytać ze zrozumieniem, tej ikonki nie da się dodać bo jej nigdzie nie ma.

§
Posté le: 25/01/2021

asdf11111

Napisz na adres e-mail: thekiller3588@gmail.com to ci pomogę bez zbędnego pisania.

Poster une réponse

Connectez-vous pour poster une réponse.