Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Commentaires sur Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Avis: Bon - le script fonctionne correctement

§
Posté le: 02/09/2020

Błąd w nazwie pliku.
Jeżeli ściągam jakieś wideo które ma +100 odc, np Brzydula odc 102, wtedy nazwa pliku wygląda tak: "Brzydula - S00E02" a powinna tak: Brzydula - S00E102.
Po E powinny być trzy miejsca a nie dwa jak obecnie.

zacnyAuteur
§
Posté le: 02/09/2020

Poprawka została przygotowana

§
Posté le: 03/09/2020
Édité le: 03/09/2020

Bardzo dziękuję za szybką poprawkę.

Przy okazji nazwy jeszcze doptytam.
Ja pobieram wszystko za pomocą IDM (Internet Download Manager), który jest zintegrowany z przeglądarką.
Jeśli klikam na "Pobierz" wtedy pobiera mi się z ładną nazwą, ale przez przeglądarkę.
Natomiast jeśli skorzystam z "Otwórz" lub "Kopiuj", wtedy IDM przechwytuje link, ale niestety nazwa wygląda np tak tv_mp4_2928000.mp4 (tvn) lub tak video-7.mp4 (TVP) lub tak lq316737690abde87f827b59776c90e937.mp4 (CDA). Innych serwisów nie sprawdzałem, ale zapewne jest podobnie.

Da się coś z tym zrobić, aby nazwa była również zachowana przez IDM. Albo żeby klikając na "Pobierz" nie pobierało przez przeglądarkę tylko przez IDMa, ale z zachowaną nazwą.

zacnyAuteur
§
Posté le: 03/09/2020

Nie znam tego rozszerzenia. O nazwy plików można mieć pretensje do usługodawcy. Nie, nie można nic z tym zrobić. Pobierz powstało właśnie po to, by były ładne nazwy.

§
Posté le: 25/11/2020

ocenione

Poster une réponse

Connectez-vous pour poster une réponse.