Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Commentaires sur Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question / commentaire

Mam nadzieje ze na TvP VoD to chwilowo nie działa ;) jescze rano działał skrypt teraz już nie :(

Zobacz czy działa cda? Mi działał skrypt bardzo dobrze kilka dni temu. Wczoraj przeinstalowałem system i teraz nie wiem czy coś źle instaluje czy skrypt przestał działać. Na cda też mi nie działa - sprawdzałem na Milczenie owiec: https://www.cda.pl/video/3219449d2

Nie działa jak dla mnie skrypt padł :(

Mnie to akurat cieszy. Czyli wszystko dobrze robię. Skryptem się nie przejmuj bo zaraz naprawią. KIedyś już też tak było i naprawili.

§
Posté le: 2022-05-18

Raczej u nikogo nie działa bez względu na to,jakiej przeglądarki się używa

§
Posté le: 2022-05-19

Odpowiedź autora :

witryna przeszła jakieś gruntowne zmiany. Zmian jest naprawdę sporo. Dostosowanie skryptu do zmian, może nieco potrwać. Mam nadzieję, że zmiany nie są na tyle szeroko zakrojone, że wypracowane podejście do pobierania materiałów przestanie mieć zastosowanie. Widzę, że na razie mam problem nawet z samym obejrzeniem materiałów obecnie. Mimo wyłączenia wtycznik blokującej reklamy. Wygląda jakby były jeszcze jakieś błędy po ostatnich zmianach, więc nie wiem czy nie będę musiał odczekać jakiś czas na poprawę takich rzeczy zanim rozpocznę przeróbki skryptu.

Ja i inni mają ten sam problem z cda czyli to coś ze skryptem nie z przebudową vod.tvp.

Poster une réponse

Connectez-vous pour poster une réponse.