Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback op Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Vraag/Reactie

§
Geplaatst: 02-10-2019

vod.tvp - nie działa pobieranie niektórych video

Witam, Chciałabym zgłosić problem z pobieraniem niektórych video z vod.tvp.pl Przykładowo z tej strony nie da się pobrać:

http://koronakrolow.vod.tvp.pl/38869010/taka-historia

A z tej już można bez problemu:

https://vod.tvp.pl/website/korona-krolow,34807622

Po dodaniu subdomeny skrypt reaguje, ale nie wyświetla się przycisk do pobierania. Czy da się coś z tym zrobić?

zacnyMaker
§
Geplaatst: 02-10-2019
Bijgewerkt: 02-10-2019

@Baku86 Tak. Nie widzę jednak powodu, dla którego skrypt miałby obsługiwać jakąś subdomenę. W opisie skryptu na githubie jest wymienione jakie domeny obsługuje. Zdajesz sobie mam sprawę, że to jest wykonywanie dwa razy tego samego, a subdomen jest pewnie więcej niż mogę zliczyć? Reasumując nie jest możliwe zrobienie obsługi wszystkich istniejących subdomen. To nie jest tylko zrobienie odpowiedniej maski na urlu, bo one się między sobą różnią przynajmniej odrobinę, i nie można zrobić jakiegoś generycznego rozwiązania.

§
Geplaatst: 03-10-2019

Oczywiście rozumiem problem, jednakże ta subdomena to w zasadzie część tego samego serwisu i byłoby super gdyby skrypt obsługiwał dany serwis w całości. Ręcznie (dodawanie subdomen) jest to rzecz jasna niemożliwe, ale może gdyby zmienić nieco działanie skryptu dałoby się to ogarnąć?

zacnyMaker
§
Geplaatst: 03-10-2019

Dobra może tak. W tej chwili skrypt obsługuje 12 różnych serwisów. Dodawanie kolejnych to także ich utrzymywanie. Ja się tego nie podejmę, ale jeżeli masz czas i chęci to zapraszam. Możesz się zapoznać ze skryptem i rozszerzyć rozwiązanie według swoich potrzeb. Chętnie zobaczymy taką poprawkę, gdy pojawią się kolejne zgłoszenia z następnych subdomen, również możesz je dodać. Potem przy każdej zmianie skryptu będziesz musiał sprawdzić czy wszystko działa i w razie problemów poprawiać błędy.

§
Geplaatst: 03-10-2019

Niestety moja wiedza na ten temat nie jest na tyle duża, abym mógł poprawiać skrypt samodzielnie - gdyby tak było nie zawracałbym głowy tylko bym go sobie poprawił. Generalnie (mylnie) uznałem, że to nie jest inny serwis tylko część już obsługiwanego, ale jeśli każda sub-domena w ramach danego vod wymaga nowych linijek kodu i nie da się tego inaczej zrobić, to faktycznie nie jest realne żebyś to wszystko poprawiał/obsługiwał.

zacnyMaker
§
Geplaatst: 03-10-2019

Otóż to kolego

Reactie plaatsen

Log in om antwoord te geven.