Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 24.03.2020

Problemy na VOD.PL

Dzien dobry panowie! Nie moge sciagnac tej darmowej dokumentacji (wszystkie dokumentacje na VOD.PL): https://vod.pl/filmy-dokumentalne/najwazniejsze-daty-w-historii-1431-r-upadek-angkor/jqf0fe8 Odpowiedz: Niestety natrafiono na problem, który uniemożliwił dalsze działanie Nie udało się odnaleźć źródeł do materiału.

ALE co idzie na VOD.PL z twoim skryptem to jest to i trzeba zaplacic (nie trzeba z twoim skryptem): na przykład https://vod.pl/filmy/boze-cialo-caly-film-online/pp3mzej

Jak to moze byc mozliwe?

zacnyAuthor
§
Posted: 24.03.2020

Nie ma tutaj jakiegoś formatu, który można by ściągnąć ale są fragmenty: https://player-api.dreamlab.pl/?body[id]=2132880.46230421&body[jsonrpc]=2.0&body[method]=getassetdetail&body[params][ID_Publikacji]=2132880.46230421&body[params][Service]=vod.onet.pl&content-type=application/jsonp&x-onet-app=player.front.onetapi.pl&callback=

zacnyAuthor
§
Posted: 24.03.2020

Te materiały wystawiają pewnie jacyś ludzie, a skoro wymaga to jakieś obsługi, to można o czymś zapomnieć.

§
Posted: 25.03.2020
Edited: 25.03.2020

Ja dzisiaj moje linki i inne jeszcze raz sprawdzilem: wszystkie darmowe dokumentacje na VOD.PL NIE dzialaja z skryptem, a wszystko co jest do zaplacenia funkcjonuje jak np. filmy (ktore mnie nie interesuja). Gdzie tu jest logika? Jak to moze byc mozliwe? @zacny te "fragmenty" nie sa wystarczajace.

zacnyAuthor
§
Posted: 25.03.2020

Są wystarczające. Poczytaj jak można sobie coś pobierać na podstawie takich plików. Skrypt tego nie obsługuje, bo to wymagałoby łączenia ich w locie, by potem umożliwić pobranie całości.

§
Posted: 25.03.2020
Edited: 25.03.2020

Poczytaj? Sorry, te fragmenty dal mnie nie sa wystarczajace. Ty jestes eksperta to powiedz gdzie albo podaj mi dokladny download-link tej dokumentacji jako znak ze ty na prawde znasz sie na tej "materii", bo ja nie. Ty piszesz ze sa wystarczające, no to prosze o użyteczne (!) rozwiązanie...ty jako pierwszy i eksperta. I te rozwiązanie nie tylko dla mnie ale dla wszstkich user-ow tego skryptu dzisiaj i wprzyszlosci.

PS: I jeszcze brakuje odpowiedz na to: Jak to moze byc mozliwe (platne idzie, darmowe nie)?

§
Posted: 25.03.2020

Przede wszystkim ten dokument który chcesz ściągnąć ma DRM. Zapewne tak jak w ipli wszystko zależy od tego na jaką platformę jest udostępniany dany materiał. Jeżeli jest na TV to można ściągnąć tym skryptem a jak nie to skrypt tego nie obsłuży. Samo ściągnięcie fragmentów i ich połączenie niewiele da jak nie ominiesz DRM-a.

zacnyAuthor
§
Posted: 25.03.2020

No ściągnie sobie kolega najwyżej czarny obraz, ale przecież się upiera. Nie znam się na tym jak poszczególne serwisy zabezpieczają udostępniane materiały i nie zamierzam. Ta wiedza nie jest mi do niczego potrzebna. W żadnym razie nie uważam się też za eksperta. To co napisałem poprzednio powinno być wystarczającą wskazówką. Jestem po prostu zdania, że należy odróżnić pomoc od próby wysługiwania się innymi. Możesz spróbować wykorzystać np. youtube-downloader do tego, jak i pewnie dziesiątki innych tego typ narzędzi.

§
Posted: 28.03.2020
Edited: 28.03.2020

@zacny i cappy

@cappy said: Przede wszystkim ten dokument który chcesz ściągnąć ma DRM.

Aha ma DRM, a filmiki do zaplacenia na VOD.PL nie maja DRM? Wytlumacz prosze, bo te ida z skryptem.

§
Posted: 28.03.2020

@zacny said: No ściągnie sobie kolega najwyżej czarny obraz, ale przecież się upiera. Nie znam się na tym jak poszczególne serwisy zabezpieczają udostępniane materiały i nie zamierzam. Ta wiedza nie jest mi do niczego potrzebna. W żadnym razie nie uważam się też za eksperta. To co napisałem poprzednio powinno być wystarczającą wskazówką. Jestem po prostu zdania, że należy odróżnić pomoc od próby wysługiwania się innymi. Możesz spróbować wykorzystać np. youtube-downloader do tego, jak i pewnie dziesiątki innych tego typ narzędzi.

To ty dales nam wszystkim wrazenie, ze to ty potrafisz. Do tematu napisal Cappy: Samo ściągnięcie fragmentów i ich połączenie niewiele da jak nie ominiesz DRM-a. No to prosze, pokaz jak?

Adres: https://player-api.dreamlab.pl/?body[id]=2132880.46230421&body[jsonrpc]=2.0&body[method]=getassetdetail&body[params][ID_Publikacji]=2132880.46230421&body[params][Service]=vod.onet.pl&content-type=application/jsonp&x-onet-app=player.front.onetapi.pl&callback=

Dziekujemy!

zacnyAuthor
§
Posted: 28.03.2020

U mnie tego w ogóle nie można obejrzeć, także nie mam jak zobaczyć czy się da. Zapewne oglądać można pod jedynie słusznym systemem, a inne nie zasługują na uwagę. Także nie pomogę.

§
Posted: 20.05.2020

@zacny jestes jako fachowca wstanie usunąć z twoim skryptem DRM na VOD.PL?

Post reply

Sign in to post a reply.