Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 10.02.2020

Pobieranie z player+

Mam wykupioną subskrypcję do player+ i mogę oglądać odcinki w przeglądarce. Problem w tym, że chcę, żeby dziecko mogło też w aucie pooglądać na tablecie, bez internetu. Przy próbie pobrania pliku wyświetla się błąd:

"Niestety natrafiono na problem, który uniemożliwił dalsze działanie Nie udało się odnaleźć źródeł do materiału. Materiał ze strony https://player.pl/playerplus/bajki-dla-dzieci/marta-mowi-odcinki,10163 nie posiada zdefiniowanych źródeł, które mogłyby zostać wyświetlone. Może to oznaczać, że nie jest on publicznie dostępny, dostępne źródła nie mogą zostać wyświetlone w przeglądarce bez dodatkowego oprogramowania lub jest umieszczony w płatnej strefie. Informacje o systemie: Chrome 79.0.3945.130 on Windows 10 64-bit Wersja pluginu: 4.9 Wersja skryptu: 6.11.2"

Odcinek, który próbuję pobrać: https://player.pl/playerplus/bajki-dla-dzieci/marta-mowi-odcinki,10163

Czy to oznacza, że płatnych odcinków nie można pobierać wcale, nawet jeśli ma się wykupioną subskrybcję i można je normalnie oglądać w przeglądarce?

zacnyAuthor
§
Posted: 10.02.2020

Nie mam wykupionej subskrypcji. Błąd wskazuje, że w istocie metoda na której bazuje skrypt jest dla tego materiału niedostępna. Ma on prawdopodobnie inne zabezpieczenia lub jego wyświetlanie realizowane jest w inny sposób.

§
Posted: 11.02.2020

Czy dałoby się to debugować, gdybym mogła użyczyć konta do celów testowych? Chętnie wspomogę, bo ten skrypt to naprawdę skarb przy małych dzieciach. Bardzo ułatwia nam oglądanie różnych bajek z jednej playlisty i bez niekontrolowanych, czasem nieodpowiednich do wieku reklam, a rodzicom dosłownie ratuje życie :)

zacnyAuthor
§
Posted: 11.02.2020

Intencje jak najbardziej rozumiem. Celem skryptu jest jednak możliwość oglądania materiałów ogólnodostępnych bez reklam, a nie łamanie praw autorskich.

§
Posted: 18.02.2020

to materiał z HBO więc skrypt na tym materiale nie będzie działał tak jak na innych np. ipla, itp. materiały z player ipla vod.pl gdzie dajmy na to są filmy lub seriale z HBO lub innych platform mają już wbudowane DRM w player i trzeba więcej pracy żeby usunąć zabezpieczenia lub pobrać premierę z HBO bez zabezpieczeń, player jak dodaje premierę z HBO to na początku wrzucają film lub serial gdzie można pobrać bez DRM, z itunes, amazona lub netflixa można pobierać przez przeglądarkę materiały bez zabezpieczeń tylko potrzebny skrypt który kosztuje w chuj kapuchy ;)

Post reply

Sign in to post a reply.