Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Review: Good - script works

§
Posted: 2016-11-09
Edited: 2017-04-29

Nie działa Player.pl

Nie wiem, czy tylko u mnie, ale pobieranie z Player.pl całkowicie przestało działać. Otrzymuję komunikat "DRM lub brak materiału TV". Czy ktoś wie, co z tym zrobić?

Do tej pory działało bez żadnego zarzutu, przestało dzisiaj.

§
Posted: 2016-11-11

Podbijam temat. Wogole player nie dziala ze sciaganiem :( Da sie to naprawic?

Ola
§
Posted: 2016-11-11

Również otrzymuję taki komunikat :( Od wczoraj nie działa w ogóle. Fajnie, gdyby udało się coś z tym zrobić.

§
Posted: 2016-11-11

tvn cos zmienil w api, pozostaje czekac na nowy pomysl obejscia, kwestia moze kilku tygodni, moze kilku miesiecy...

§
Posted: 2016-11-14

Oby jednak było to tylko kilka tygodni...

§
Posted: 2016-11-17

skrypt można usprawnić. Podaję co i jak, jednak wymaga to jego edycji (póki nie będzie aktualizacji w greasyfork). Wszystkie linijki odnoszą się do kodu ze strony Greasyfork (Klik)

Linijka 78: całą linijkę (zaczyna się tak): f.open('GET', '/api/?platform=ConnectedTV&terminal=Samsung2(...)

zmieniamy na:

f.open('GET', '/api/?platform=ConnectedTV&terminal=Panasonic&format=json&authKey=064fda5ab26dc1dd936f5c6e84b7d3c2&v=3.1&m=getItem&id=' + n[n.length - 2], false);

Linijka 214: texxtIpla(linklink);
zmina na:

texxtIpla(h);

Linijki 210-213 (nie trzeba ale można) komentujemy wstawiając // na początku, tj np:
// linklink = f.responseText;


W razie czego dodaję w załączniku już przerobiony skrypt

§
Posted: 2016-11-17

Nie wiem jakim cudem, ale skrypt dzisiaj rano zaczął działać. Bez żadnych poprawek!

§
Posted: 2016-11-17

U mnie nadal oryginalny skrypt nie działa

HK
§
Posted: 2016-11-19
Edited: 2016-11-19

Dzięki bardzo, pepe67 - po Twojej poprawce skrypt działa!

PrzmusAuthor
§
Posted: 2016-11-21

Dziękuję pepe67. Skrypt został zaktualizowany wykorzystując Twoje zmiany.
A teraz słuchajcie: Nieuprzejme jest ocenianie skryptu jako "zły", tylko dlatego, że zmieniło się coś w API i nagle przestał działać. Nie żeby mi na tym zależało, ale:
- Skrypt jest niepubliczny i zrobiłem go tylko na potrzeby jednego forum. Nigdy nie obiecywałem że będą jakieś szybkie aktualizacje, bo często tej stronki nie sprawdzam.
- W skrypcie jest informacja: "Skrypt opiera się na skryptach umieszczonych na stronie: miniskrypt.blogspot.com oraz: miniskrypt.hubaiitv.pl. Moje rozszerzenie tylko i wyłącznie dodaje wygodne w użyciu przyciski, jednak nie jestem autorem większości kodu". W związku z tym, na przyszłość, jak coś przestanie działać to sugeruję sprawdzić w/w stronki i ewentualnie tymczasowo korzystać z metody umieszczenia javaskryptu w zakładkach w przeglądarce.

Ogólnie to dziękuję za te zgłoszenia jak coś nie działa, ale niestety sam tego nie poprawie bo nie znam się na tych wszystkich API i zapytaniach do serwerów. Jedyne do czego ten skrypt miał służyć to dodanie wygodnych przycisków, nic więcej.

§
Posted: 2016-11-24

Właśnie szkoda, bo nie można wrzucać propozycji zmian, tak żeby informowało autora, który może potem "wciągnąć" zmiany do kodu (coś ala github).
Przemus, dokładni na forum hubaiitv znalazłem zaktualizowane api dla skryptu, tam też podzieliłem się zaktualizowaną "skryptozakładką", a potem zaktualizowałem skrypt i wrzuciłem tutaj info co i jak.

Co do statusu ustawionego na niepubliczny, zadziałał robot google i zindeksował linki (np na wykopie i kilku forach), więc na prostym zapytaniu do wyszukiwarki wyłapuje od razu Twój skrypt :smile:

PrzmusAuthor
§
Posted: 2016-11-25

No właśnie, ja sprawdzałem czy da się dodać kogoś do "edycji" skryptu, ale nie znalazłem takiej opcji. Ale przynajmniej znalazłem opcję powiadomień na e-mail o nowych postach, tak ze powinno być lepiej :)
Ogólnie to cały ten kod skryptu jest paskudny, aż wstyd że zrobił się taki popularny. Powinienem przepisać go jednego dnia, ale z drugiej strony jak coś działa to trochę bez sensu jest to ruszać...

Post reply

Sign in to post a reply.