Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 2019-06-19

ZAPISZ

Witam! Po ostatniej aktualizacji skryptu nie mam aktywnego guzika "ZAPISZ". W prawym rogu wyświetla mi tylko, że wykryto problem i sposób usunięcia. Tylko, że to jest sposób na Tampermonkey a ja używam Violentmonkey. Oczywiście po przeczytaniu informacji o problemie, zmieniłem mój dodatek na Tampermonkey. Niestety nic to nie pomogło a nawet jeszcze pogorszyło sprawę. Zniknął mi nawet klawisz "POBIERZ WIDEO". Dopiero po odinstalowaniu całej przeglądarki (Chrome) zainstalowaniu ponownie i zainstalowaniu Violentmonkey i po kilku razach odświeżania strony "POBIERZ WIDEO" znów się pokazało, ale skrypt oczywiście nie miał znowu aktywnego "ZAPISZ" i ponownie pokazał się komunikat o wykrytym problemie i ustawieniach Tampermonkey. Nie wiem czy to wina mojej przeglądarki czy skryptu. Proszę o sprawdzenie i odpowiedź. Wersja przeglądarki Google Chrome 75.0.3770.100 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

§
Posted: 2019-06-20

skrypt działa poprawnie tylko i wyłącznie z Tampermonkey, musisz miec jego najnowszą wersje i najnowsza wersje 5.8.3 skryptu, do tego jak masz odpalonego Tampermonkey to najlepiej aby inne nie były tego typu wtyczki odpalone, dodatokowo przy zgłąszaniu tego typu błedow, podawaj linka, bo tu nikt nie wroży ze szklanej kuli... u mnie np. na obydwu przeglądarkach wszystko działa poprawnie - oczywiscie po zamianie tych ustawien o ktorych mowa w powiadomieniu ktore sie pojawia w prawym gornym rogu o ktorym piszesz

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-21

@"Grzegorz Odziemkowski" Funkcjonalność zapisu jest opcjonalna. Nie spełniasz wymagań nie masz. Nawet jeżeli Twój dodatek to obsługuje, to ja tego nie testowałem więc zablokowałem możliwość pobierania w innych sytuacjach. Lepiej tak niż co chwila czytać żale różnych osób, że nie działa. Jest przecież jasna informacja, dlaczego nie działa. Różnego typu dodatki ...monkey raczej się wzajemnie ze sobą wykluczają jak napisał kolega wyżej. Należy więc używać jednego. Czasami występują jakieś dziwne problemy z pluginem, wtedy zazwyczaj pomaga jego przeinstalowanie.

Post reply

Sign in to post a reply.