Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Review: Good - script works

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-03
Edited: 2020-11-09

Changelog

v7.2.4

  • aktualizacja słowników konfiguracyjnych audio i video

v7.2.3

  • literówka, poprawka numeracji odcinków

v7.2.2

  • poprawki po zmianach w serwisach tvp

v7.2.1

  • kolejne poprawki do styli przycisku

v7.2.0

  • ulepszenie stylów przycisku do pobierania informacji, tak by był widoczny na jasnym i ciemnym tle

v7.1.1

  • poprawka do błędu #70

v7.1.0

  • dodano możliwość kopiowania linków do streamów dla tv trwam, dzięki czemu materiały są dostępne w większej rozdzielczości. Do ich pozyskania należy jednak posłużyć się odrębnym oprogramowaniem np. youtube-dl.

v7.0.0

  • dodano możliwość kopiowania linków do streamów dla ninateka, dzięki czemu materiały są dostępne w większej rozdzielczości. Do ich pozyskania należy jednak posłużyć się odrębnym oprogramowaniem np. youtube-dl.

v6.15.0

  • zmiany w mechanice skryptu: wstrzykiwanie (umożliwia w dowolnym miejscu na stronie użyć skryptu, gdy jak oczekiwany element pojawi się na stronie)
  • przycisk do pobierania w formie ikony (pojawia się po załadowaniu strony oraz po najechaniu na materiał). Taka forma wydaje się mniej zasłaniać.
  • zmiany w skrypcie mające na celu przywrócić jego działanie, po zmianach w serwisie player.pl

v6.14.0

  • cda i ninateka jest teraz obsługiwana przez generyczny mechanizm tak jak reszta stron
  • generyczny mechanizm posiada teraz historię wyników cząstkowych poszczególnych łańcuchów
  • drobne zmiany w maskach

v6.13.0

  • generyczne rozwiązanie do wszystkich subdomen tvp jakie odnalazłem

v6.12.2

  • fix do vod.tvp.pl

v6.12.1

  • wersja pokazująca przycisk na sport.tvp.pl bez potrzeby klikania w play

v6.12.0

  • eksperymentalne wsparcie dla sport.tvp.pl i być może innych subdomen *.tvp.pl

v6.11.2

  • poprawka do podłączania skryptów tak by działało importowanie skryptu na forum

v6.11.1

  • eksperymentalne wspracie dla tv-trwam

v6.10.1

  • Użycie observer api do śledzienia na bieżąco zmian w htmlu. Powinno rozwiązać problemy z nieraz nie pojawiającymi się przyciskami lub ich brakiem po przejściu do innej podstrony serwisów.

v6.9.3

  • usuwanie niedozwolonych znaków w nazwach plików (w systemie windows proces pobierania nie był możliwy gdy plik zawierał niedozwolone znaki)

v6.9.2

  • drobna poprawka do vod.tvp

v6.9.1

  • mechanizm skryptu potrafi teraz pytać również o dane w formacie jsonp (choć mało elegancko, bo nie możemy wyjść z piaskownicy tampermonkey)
  • dzięki nowym możliwościom została dodana obsługa napisów dla wszystkich serwisów z rodziny vod.tvp pobieranie napisów jest możliwe po umożliwieniu wtyczce tampermonkey ściąganie danego typu pliku.

v6.8.1

  • naprawia wsparcie dla wp.pl oraz udoskonala nieco poprzednie rozwiązanie

v6.7.1

  • dodano mechanizm pozwalający na wyciąganie informacji z alternatywnych urli, w przypadku kiedy podstawowy zawiedzie (niektóre materiały na ipla).

v6.6.3

  • ipla, poprawka do parsowania identyfikatorów video

v6.6.2

  • player.pl, poprawka do prezentacji przycisku w przypadku zagranicznych użytowników
§
Posted: 2019-06-03

@zacny dobra robota! ładniej to wygląda, ubiegłes mnie, bo mialem tez o tym spominac, ze fajnie by było jakby wlasnie cos takiego wymyslic ;)

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-03

@funplayertv Dziękuję. To było dużo pracy.

§
Posted: 2019-06-03
Edited: 2019-06-03

Witam u mnie pomimo najnowszej wersji skryptu na ipli przestał działać ?Brak przycisku Pobierz Poza tym świetna robota i wielkie dzięki .

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-03

@tom70 poproszę o link do materiału, który według Ciebie nie działa.

§
Posted: 2019-06-03
Edited: 2019-06-03

https://www.ipla.tv/wideo/serial/Policjantki-i-policjanci/5003132 https://www.ipla.tv/wideo/serial/Chlopaki-do-wziecia/5001784 na Pleyer .pl nowy skrypt się załącza i ładnie działa ,na iplia.tv nie reaguje

Starsze odcinki które pobierałem w zeszłym tygodniu dzisiaj też nie działają

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-03

Przygotowałem na to poprawkę w v5.5.1. W obecnej wersji przycisk się pojawi jak odświeżysz stronę np. używając F5.

§
Posted: 2019-06-03

Bardzo Ci dziękuję teraz działa :)

§
Posted: 2019-06-04

Witam. Po aktualizacji pojawił się problem z działaniem skryptu na przeglądarkach Chrome i Edge (serwis player.pl). Przycisk pobierania pojawia się, po kliknięciu otwiera się nowa zakładka (tak jak kiedyś) i do tego momentu jest wszystko OK. Jednak w nowej zakładce nie można pobrać materiału (wszędzie jest podlinkowany "blank" link). Przeglądarki Chrome i Edge w najnowszej dostępnej wersji. Windows 10.

https://i.imgur.com/qxm1lSv.jpg

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-04

@Hanex Faktycznie coś jest nie tak. Trzeba poczekać na poprawkę.

§
Posted: 2019-06-04

W poprawce 5.5.1 pobieranie działa, ale swoje trzeba odczekać (od kliknięcia zapisz do rozpoczęcia pobierania trwa od 5 do 10 minut). Przeglądarka Chrome.

§
Posted: 2019-06-04
Edited: 2019-06-04

@zacny powiedział(a): @Hanex Faktycznie coś jest nie tak. Trzeba poczekać na poprawkę.

@Hanex powiedział(a): W poprawce 5.5.1 pobieranie działa, ale swoje trzeba odczekać (od kliknięcia zapisz do rozpoczęcia pobierania trwa od 5 do 10 minut). Przeglądarka Chrome.

nie zgodze się ze cos nie działa, u mnie na Firefoxie, tez jest po najechaniu myszka: about:blank, ale po kliknieiu nasteouje pobieranie.... czy odtwarzanie w zalezenosci od wyboru...

edit. nie wiem czy to kwestia przeglądarki... ale mowie, u mnie pod linkiem jest about:blank, klikniecie pobierz, automatycznie pobiera, nie trzeba nic czekac, sprawdziłem jescze teraz na innych serwisach vod.pl i paru materiałach ma player.pl i smiga... moze po porstu daj linki do materiałow, ktore u CIebie powoduja problem?

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-05
Edited: 2019-06-05

Jest problem na chromie. Nowa wersja częściowo to naprawia. Zastosowałem inne podejście do otwierania linków oraz kopiowania do schowka. Obie te funkcje działają poprawnie pod chrome i firefox. Natomiast problem jest z funkcją pobierania. Firefox radzi sobie bardzo dobrze z tym, natomiast chrome mniej fajnie. Powiadomienie o pobieraniu pojawia się bez problemu ale samo pobieranie działa w tle (brak ikony i paska postępu), po skończonym pobieraniu pojawia się jednak pobrany plik na dolnym pasku.

Jeżeli chcemy by działało to lepiej trzeba pogrzebać w ustawieniach dodatku.

  1. Wchodzimy do tampermonkey w ustawienia
  2. Ogólne > tryb konfiguracji > expert
  3. Pobieranie BETA > Tryb pobierania > API przeglądarki
  4. Upewnić się, że na liście 'Odblokowane rozszerzenia plików' jest wpis dotyczący mp4 (coś takiego miałem): /.mp[34]$/
  5. Pobieranie BATA > Odblokowane rozszerzenia plików > Zapisz
  6. Chrome zapyta czy pozwolić, by rozszerzenie zarządzało pobieranymi plikami, na co należy się zgodzić.
§
Posted: 2019-06-05

nie zgodze się ze cos nie działa, u mnie na Firefoxie, tez jest po najechaniu myszka: about:blank, ale po kliknieiu nasteouje pobieranie.... czy odtwarzanie w zalezenosci od wyboru...

edit. nie wiem czy to kwestia przeglądarki... ale mowie, u mnie pod linkiem jest about:blank, klikniecie pobierz, automatycznie pobiera, nie trzeba nic czekac, sprawdziłem jescze teraz na innych serwisach vod.pl i paru materiałach ma player.pl i smiga... moze po porstu daj linki do materiałow, ktore u CIebie powoduja problem?

Napisałem przecież, że chodzi o przeglądarkę Chrome, a Ty mi tutaj wywody robisz na temat Firefoxa :/ Z resztą "Zacny" wyjaśnił sprawę.

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-06

Powstała wersja v5.5.3. Naprawia (mam nadzieję) problem z player.pl dotyczący wyciągania tych samych danych do materiałów zarówno ze strony odcinka jak i ze strony głównej programu (informacje o ostatnim odcinku).

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-07
Edited: 2019-06-07

Powstała wersja v5.6.0.

  1. Zmienia się mechanika skryptu. Dla danego źródła można tworzyć wiele ścieżek w zależności od początkowego warunku (zmiany na potrzeby pobierania informacji o video na tvn).
  2. Teraz powinno działać pobieranie na stronie głównej programu w player.pl (pobieranie ostatniego odcinka). Niestety w niektórych przypadkach wymaga to, aż 4 zapytań do serwera.
  3. Drobne poprawki zauważone przy okazji.
§
Posted: 2019-06-08

Na chrome nie działa na player.pl tutaj link https://player.pl/seriale-online/diagnoza-odcinki,6186/odcinek-13,S04E13,130293 po kliknieciu zapisz nic sie nie dzieje.Pozdrawiam

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-08

@Abramelin ale przeczytałeś ten wątek uważnie?

§
Posted: 2019-06-08

@zacny moze dla potomnych, warto wyświetlić jakis komunikat dot konfiguracji, ktory bedzie odsyłał do odpowiedniku pliku na githubie? po wykryciu odpowiedni wersji chorme'a czy cos? bo cos czuje ze takich pytan bedzie wiecej :D

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-13

@funplayertv już o tym myślałem i wymyśliłem, cierpliwości

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-14
Edited: 2019-06-14

Witajcie. Powstała wersja 5.7.0, a w niej:

  • Material UI. Nie wymaga dalszego wyjaśnienia, każdy użytkownik wcześniejszych wersji zorientuje się o co chodzi.
  • W końcu jakaś konkretna obsługa błędów z wykorzystaniem szablonów, tworząca krótki raport. Jest on przydatny przy zgłaszaniu błędów. Raport zawiera też informacje o wersji pluginu oraz używanej przeglądarce i systemie operacyjnym.
  • Wykrywanie ustawień tampermonkey. Jeżeli tryb pobierania jest inny niż zalecany, funkcja bezpośredniego pobierania jest zablokowana, a na ekranie pojawi się stosowna informacja co zrobić. Jeżeli widzimy ten komunikat już enty raz i nas denerwuje można go wyłączyć. Pamiętajmy jednak, że ustawienia pluginu same się nie przestawią.
  • Wywaliłem też obsługę szukania ostatniego odcinka z głównej strony programu dla player.pl. Zbyt dużo strzałów tam było jak na mój gust, a sytuacja raczej rzadko spotykana. Jest stosowny komunikat błędu, który powinien być jasny dla każdego. Szczegóły materiału i tak powinny być dostępny po załadowaniu się elementu "właśnie oglądasz".
  • Usunąłem kilka pomniejszych błędów i zrobiłem kilka nowych.

Wszelkie konstruktywne uwagi mile widziane. Starsze wersje skryptu mogą przestać działać, ale nie sprawdzałem tego.

§
Posted: 2019-06-14

piekna robota! na szybko.... info o tym pobieraniu mogloby by sie nie pojawiac na firefoxie - tu mi wszystko dzialało bez mzian ustawien :)

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-14

@funplayertv Sam nie wiem. Pewnie działa, bo domyślne pobieranie idzie tam przez api przeglądarki i to ustawienie nic nie zmienia. Z drugiej strony nie wiem czy inne odmiany firefoxa, też działają z tampermonkey i czy pobieranie też działa bez zarzutu. Więc ja bym to zostawił.

§
Posted: 2019-06-14

@zacny powiedział(a): @funplayertv Sam nie wiem. Pewnie działa, bo domyślne pobieranie idzie tam przez api przeglądarki i to ustawienie nic nie zmienia. Z drugiej strony nie wiem czy inne odmiany firefoxa, też działają z tampermonkey i czy pobieranie też działa bez zarzutu. Więc ja bym to zostawił.

racja, to jedynie co na dana chwile bym lekko zmodyfikowal to troche kolory, ale to jzu kwestia gustu włascwie, chociaz wolabym by były bardziej w docieniach szary, kontrastujacy tytuł belki itd. i komunikaty erroru nie az tak rzucajace sie w oczy :D

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-14

v5.7.1 Wnosi poprawkę do cda. Teraz działa wyciąganie materiałów zarówno dla playera html5 jak i flash. Rozwiązanie podsunął @Przmus.

§
Posted: 2019-06-18

apropos najnowszej experymentalnej zmiany - ninateki - wszytsko dziala... posprawdzłem kilka materiałow i jest ok, audycje tez dzialaja, jedyny mankament, ktory moznaby przyszłosciowo zmienic, to dodac obsługe / generowanie dodatkowych linkow do tych formatów mpd / adp etc. na planszy z linkami, wteyd kto bedzie chciał i ni epotrafil odpali mp4 a Ci bardziej zzaawansowani skopiuja sobie linka i odpala np. w VLC @zacny

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-18

Są chwilowe problemy z synchronizacją skryptu z gita do tego miejsca. Rozwiązanie powinno się pojawić niedługo.

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-22

Powstała nowa wersja v5.9.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-07-08

Wersja v5.11.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-07-31

v5.11.3

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-08-24

Wersja 5.12.1

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-09-06

Wersja 6.0.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-09-09

v6.1.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-09-23

v6.2.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-09-30

v6.3.2

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-10-06
Edited: 2019-10-06

v6.4.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-10-11

v6.5.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-10-12

v6.5.1

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-10-27

v6.5.3

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-11-14

v6.6.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-11-15

v6.6.1

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-11-20
Edited: 2020-06-09

Starszy changelog

Najnowsza wersja najszybciej do pobrania z repo: https://github.com/zacny/voddownloader/raw/master/dist/voddownloader.user.js Propagacja zmian tutaj, zawsze trwa jakiś czas. v6.6.2

  • player.pl, poprawka do prezentacji przycisku w przypadku zagranicznych użytowników

v6.6.1

  • udoskonalenie maski do subdomen tvp, obsługa subdomen dwuczłonowych np. korona.krolow.tvp.pl

v6.6.0

  • dostosowanie skryptu do zmian w serwisach *.tvp.pl, np. telewizje regionalne, ale także inne serwisy np. wiadomości.tvp.pl. Zmiany na stronach tvp spowodowały, że można ujednolicić obsługę wszystkich materiałów i teraz przynajmniej z niektórych subdomen też można sobie kliknąć na materiałach.

v6.5.3

  • poprawka błędu dla vod.pl

v6.5.2

  • poprawki styli

v6.5.1

  • lekkie zmiany w parsowaniu tytułu dla player.pl

v6.5.0

  • opisy do materiałów w oparciu o słownik w oparciu o pomysł od @blocker999

v6.4.0

  • poprawki po zmianach w serwisie wp (nowy parser identyfikatorów)
  • zmiany w przyciskach stopki

v6.3.2

v6.3.1

  • poprawka do obsługi formatu wvm (pliki posiadają drm, więc pomysł okazał się nietrafiony)

v6.3.0

  • optymalizacje skryptu

v6.2.0

  • optymalizacje
  • modyfikacje styli do cyfrowa.tvp.pl
  • modyfikacje do player.pl w związku ze zmianami na stronie (nowe materiały w innym formacie)

v6.1.0

  • obsługa napisów dla innych materiałow dostępnych na vod

v6.0.0

  • poprawki sortowania video w player.pl
  • dostosowanie obsługi video.wp.pl do zmian w serwisie
  • zmiany w widoku skryptu na potrzeby wyświetlania napisów
  • ładne logowanie poszczególnych kroków skryptu na konsoli przeglądarki
  • zmiany w mechanice skryptu - umożliwienie wywołań post lub get w poszczególnych krokach asynchronicznych
  • zmiany w mechanice skryptu - kroki pobierania danych nie muszą być asynchroniczne
  • zmiany w mechanice skryptu - chainSelector może wybierać tablicę łańcuchów do przetworzenia (jeden po drugim)
  • domyślne łączenie danych wynikowych z poszczególnych łańcuchów
  • domyślne filtrowanie danych o napisach
  • obsługa napisów w ipla.tv
  • obsługa napisów w vod/ipla

v5.12.3/v5.12.4

  • poprawki poprzednich modyfikacji dla arte.tv
  • poprawki do przekazywania adresu url z okna głównego

v5.12.2

  • dalsze modyfikacje po zmianach w serwisie arte.tv

v5.12.1

  • poprawka po zmianach w serwisie arte.tv

v5.12.0

  • mechanizm przekazywania adresu url z okna głównego do ramek (link do materiałów w ramkach, na przykład w przypadku raportu błędu, jest dzięki temu poprawny)

v5.11.3

  • linki w komunikatach są teraz klikalne

v5.11.2

  • inne rozwiązanie na problem zamykania głównego okna
  • poprawki po zmianie na stronie cyfrowa.tvp.pl

v5.11.1

  • naprawa błędów

v5.11.0

v5.10.x

  • poprawki do poniższego

v5.10.0

  • obsługa serwisu arte.tv

v5.9.1

  • cda.pl i minateka.pl zyskały opcję bezpośredniego pobierania

v5.9.0

  • automatyczne aktualizacje skryptu z repozytorium
  • opcja bezpośredniego pobierania w cda i minateka.

v5.8.3

  • ulepszenie procedury wykrywania id materiału dla vod.pl

v5.8.1-5.8.2

  • Naprawiono synchronizację skryptu do tego miejsca. Przestała działać, bo greasyfork ma conajmniej dziwne wymagania co do załączonych skryptów pomocniczych.

v5.8.0

  • Eksperymentalne wsparcie dla ninateka.pl. Działanie wzorowane na cda.pl.

v5.7.2

  • poprawka do błędu #12

v5.7.1

  • poprawka do cda. Teraz działa wyciąganie materiałów zarówno dla playera html5 jak i flash. Rozwiązanie podsunął @Przmus.

v5.7.0

  • Material UI. Nie wymaga dalszego wyjaśnienia, każdy użytkownik wcześniejszych wersji zorientuje się o co chodzi.
  • W końcu jakaś konkretna obsługa błędów z wykorzystaniem szablonów, tworząca krótki raport. Jest on przydatny przy zgłaszaniu błędów. Raport zawiera też informacje o wersji pluginu oraz używanej przeglądarce i systemie operacyjnym.
  • Wykrywanie ustawień tampermonkey. Jeżeli tryb pobierania jest inny niż zalecany, funkcja bezpośredniego pobierania jest zablokowana, a na ekranie pojawi się stosowna informacja co zrobić. Jeżeli widzimy ten komunikat już enty raz i nas denerwuje można go wyłączyć. Pamiętajmy jednak, że ustawienia pluginu same się nie przestawią.
  • Wywaliłem też obsługę wyszukiwania ostatniego odcinka z głównej strony programu dla player.pl. Zbyt dużo strzałów tam było jak na mój gust, a sytuacja raczej rzadko spotykana. Jest stosowny komunikat błędu, który powinien być jasny dla każdego. Szczegóły materiału i tak powinny być dostępny po załadowaniu się elementu "właśnie oglądasz".
  • Usunąłem kilka pomniejszych błędów i zrobiłem kilka nowych.

v5.6.0

  • Zmiana mechaniki skryptu. Dla danego źródła można tworzyć wiele ścieżek w zależności od początkowego warunku (zmiany na potrzeby pobierania informacji o video na tvn).
  • Stworzono działające rozwiązanie pobierania ostatniego odcinka z głównej strony programu w player.pl. Niestety w niektórych przypadkach wymaga to, aż 4 zapytań do serwera.
  • Naprawiono wadliwe dopasowanie maski w przypadku niektórych programów dla telewizji regionalnych.

v5.5.4

  • poprawka do obsługi błędów

v5.5.3

  • poprawka do obsługi tvn na głównej stronie programu/serialu

v5.5.2

  • Inne rozwiązanie dla otwierania i kopiowania linków

v5.5.1

  • Poprawka do ipla.tv. Naprawiono zepsute w poprzedniej wersji śledzenie zmiany urli.

v5.5.0

  • Nowy wygląd
  • Usunięcie wsparcia dla strony tvp.pl. Wszystkie materiały tam dostępne powinny być też dostępne przez vod.tvp.pl
  • dodanie akcji pobierania
  • zmiany w metadanych

v5.4.2

  • poprawka do obsługi telewizji regionalnych
  • kolorowy log konsoli dla wrappera

v5.4.1

  • loader

v5.4.0

  • zmiany w mechanice skryptu, łańcuchy zapytań asynchronicznych zamiast pojedynczych strzałów
  • asynchroniczne zapytania z dowolnej domeny

v5.3.3

  • zmiany w stylach przycisków
  • zmiany w metadanych skryptu na potrzeby greasymonkey
  • zmiany obsługi błędów

v5.3.2

  • serwer deweloperski do usprawnienia dalszych zmian skryptu
  • poprawki procesowania danych dla tablicy szablonów url

v5.3.1

  • drobne poprawki po przepisaniu części skryptu

v5.3.0

  • metadane skryptu są teraz tworzone dynamicznie na podstawie zawartości odpowiedniej części pliku package.json (są wyjątki od tej reguły)
  • kolejna porcja usprawnień procesu budowania skryptu na potrzeby jego rozwoju. Budowanie skryptu z pomocą npm i gulp.

v5.2.9

  • zebranie stałych skryptu do wspólnego zbioru
  • porządki, usunięcie niepotrzebnego kodu

v5.2.8

  • poprawka do niektórych materiałów dla player.pl

v5.2.7

  • dostosowanie skryptu po zmianach na stronie tvp

v5.2.6

  • poprawka do obsługi błędów w przypadku niewłaściwych danych zwróconych przez serwer

v5.2.5

  • dostosowanie skryptu po zmianach na stronie vod tvp
  • zmiany w stylach

v5.2.4

  • vod tvp użycie alternatywnych dostępnych źródeł danych w przypadku braku podstawowego źródła

v5.2.3

  • poprawki dla ipla.tv w przypadku kiedy zawartość strony nie jest w pełni wyświetlana

v5.2.2

  • vod.pl dodanie rozdzielczości 1080

v5.2.1

  • player.pl wykrywanie identyfikatora na podstawie elementu "teraz oglądasz"

v5.2.0

  • dodanie wsparcia dla wp.

v5.1.0

  • dodanie wsparcia dla telewizji regionalnych

v5.0.5

  • dodanie wsparcia dla strony tvp.pl

v5.0.4

  • porządki w wytworzonym kodzie

v5.0.3

  • funkcjonalność kopiowania tytułu

v5.0.2

  • wyodrębnienie styli ze skryptu do zewnętrznego pliku

v5.0.1

  • redukcja zależności między poszczególnymi częściami skryptu

v5.0.0

  • utworzenie nowej wersji skryptu. Skrypt został całkowicie przepisany do postaci modułowej.
zacnyAuthor
§
Posted: 2019-12-11

v6.6.3

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-12-14

v.6.7.1

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-12-14

v6.8.1

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-12-17

v6.9.1

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-12-27

v6.9.3

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-01-30

v6.10.1

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-01-30

v6.11.1

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-03-30

v6.12.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-03-31

v6.12.1

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-03-31

v6.12.2

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-04-02

v6.13.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-04-07

v6.14.0

§
Posted: 2020-04-18
Edited: 2020-04-20

del

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-05-11

v6.15.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-05-31

v7.0.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-06-09

v7.1.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-07-09

v7.2.0

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-07-20

v7.2.2

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-11-09

v7.2.4

Post reply

Sign in to post a reply.