Này người xa lạ!

Còn chờ gì nữa mà không mau đăng nhập hoặc đăng ký để cùng tham gia thảo luận với cộng đồng!

Czy waszym zdaniem to ma sens? Proszę o głosowanie czy taka opcja jest potrzebna.

About: Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Bình luận

• jezeli obsługa tego seriwsu to szybka akcja aby ja dodac, bo w końcu linki sa przez tokenizer przekazywane, to mozna dodac, ale mi osobiscie bardizej zalezaloby na ninatece (dodam o tym na githuba posta wieczorem).

• @funplayertv to już sprawdziłem, jest dostępna jedynie niska rozdzielczość do pobrania. Nie znalazłem jeszcze nic co byłoby w stanie pobrać części video i złożyć je w całość (tak jak np. youtube-dl) i działało w przeglądarce (czyli było napisane w js). Tak więc wyższe rozdzielczości są poza zasięgiem.

Natomiast obsługę sport.tvp można zrobić dość łatwo tylko potem trzeba to utrzymywać, a jak nic nie potrzebuje to byłaby to sztuka dla sztuki.

• @zacny powiedział(a):
    @funplayertv to już sprawdziłem, jest dostępna jedynie niska rozdzielczość do pobrania. Nie znalazłem jeszcze nic co byłoby w stanie pobrać części video i złożyć je w całość (tak jak np. youtube-dl) i działało w przeglądarce (czyli było napisane w js). Tak więc wyższe rozdzielczości są poza zasięgiem.

tak myslałem, ze tak bedzie, skoro tlyko jeden wpis byl z 'mp4', w tkaim wypadku jedynie rozwiazanie to albo zrezygnowac w ogle z tego, a szkoda bybyło bo tam naprawde fajne rzeczy sa (przynajmnije dla mnie), albo po porstu wyciagac linki i odtwarzac w domyslnym odtwarzaczu np. vlc....

• właściwie, dodanie opcji odtwarzania w domyslnym odtwarzaczau dajmy na to sciezka do niego konfugurowalna przez samego uzytkownika nie byloby takim głupim pomysłem, chociazby z tego wzgledu, ze np. ja czesto osbiscie odtwraam filmy przez vlc na tv, w tkaim rozwiazaniu moglbym puszczac material na kompie i wyswietlac go przez vlc na tv, tak sobie teraz pomyslalem, ze moze i nie tylko ja bym skorzystał z takiego rozwiazania? @zacny co sadzisz o takim pomysle ?

• @funplayertv Chyba pomyliłeś wątki. W sumie to sam zacząłem. Odpowiem w tym drugim.

Đăng nhập hoặc Đăng ký để gửi bình luận.