Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback em Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Pergunta/comentário

§
Publicado: 09/04/2021

Ninateka.pl ma nową platformę i skrypt na niej już nie działa - tj. kamerka w ogóle się nie pojawia. Np.: https://ninateka.pl/vod/fabula/jadzia-mieczyslaw-krawicz/
Czy autorzy mogą poprawić skrypt?

§
Publicado: 28/04/2021

Jakbyscie nie naduzywali wtyczki to ninateka nie musialaby zmieniac platformy.

§
Publicado: 03/05/2021

wczoraj nie miałem czasu patrzyć, ale tak jak wczoraj mówiłem ma jednak DRM
WidevineDecryptor: Found key: 48c25dd2>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> (KID=4db4af69>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>)
tak jak widać zabezpieczenie Widevine, więc jedynie pozostaje pobrać materiał z manifestu, a następnie zdjąć zabezpieczenia pewnym skryptem

§
Publicado: 05/05/2021

A możesz napisać więcej? Tj. jak to zrobić?

§
Publicado: 09/05/2021
wczoraj nie miałem czasu patrzyć, ale tak jak wczoraj mówiłem ma jednak DRM
WidevineDecryptor: Found key: 48c25dd2>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> (KID=4db4af69>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>)
tak jak widać zabezpieczenie Widevine, więc jedynie pozostaje pobrać materiał z manifestu, a następnie zdjąć zabezpieczenia pewnym skryptem

A wiesz jak ściągnąć materiał z manifestu? Ten skrypt o którym pisałeś kojarzę, ale chodzi mi o to jak ściągnąć pofragmentowany materiał z manifestu i zapisać go w jednym pliku a nie w pierdyliardzie plików. Próbowałem kiedyś ffmpegiem i się wywalał (w moim przypadku robiłem to z Playera).

Publicar resposta

Faça o login para publicar uma resposta.