Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-03

Czy waszym zdaniem to ma sens? Proszę o głosowanie czy taka opcja jest potrzebna.

https://github.com/zacny/voddownloader/issues/8

§
Posted: 2019-06-04

@zacny powiedział(a): https://github.com/zacny/voddownloader/issues/8

jezeli obsługa tego seriwsu to szybka akcja aby ja dodac, bo w końcu linki sa przez tokenizer przekazywane, to mozna dodac, ale mi osobiscie bardizej zalezaloby na ninatece (dodam o tym na githuba posta wieczorem).

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-04

@funplayertv to już sprawdziłem, jest dostępna jedynie niska rozdzielczość do pobrania. Nie znalazłem jeszcze nic co byłoby w stanie pobrać części video i złożyć je w całość (tak jak np. youtube-dl) i działało w przeglądarce (czyli było napisane w js). Tak więc wyższe rozdzielczości są poza zasięgiem.

Natomiast obsługę sport.tvp można zrobić dość łatwo tylko potem trzeba to utrzymywać, a jak nic nie potrzebuje to byłaby to sztuka dla sztuki.

§
Posted: 2019-06-04

@zacny powiedział(a): @funplayertv to już sprawdziłem, jest dostępna jedynie niska rozdzielczość do pobrania. Nie znalazłem jeszcze nic co byłoby w stanie pobrać części video i złożyć je w całość (tak jak np. youtube-dl) i działało w przeglądarce (czyli było napisane w js). Tak więc wyższe rozdzielczości są poza zasięgiem.

tak myslałem, ze tak bedzie, skoro tlyko jeden wpis byl z 'mp4', w tkaim wypadku jedynie rozwiazanie to albo zrezygnowac w ogle z tego, a szkoda bybyło bo tam naprawde fajne rzeczy sa (przynajmnije dla mnie), albo po porstu wyciagac linki i odtwarzac w domyslnym odtwarzaczu np. vlc....

§
Posted: 2019-06-04

właściwie, dodanie opcji odtwarzania w domyslnym odtwarzaczau dajmy na to sciezka do niego konfugurowalna przez samego uzytkownika nie byloby takim głupim pomysłem, chociazby z tego wzgledu, ze np. ja czesto osbiscie odtwraam filmy przez vlc na tv, w tkaim rozwiazaniu moglbym puszczac material na kompie i wyswietlac go przez vlc na tv, tak sobie teraz pomyslalem, ze moze i nie tylko ja bym skorzystał z takiego rozwiazania? @zacny co sadzisz o takim pomysle ?

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-06-04

@funplayertv Chyba pomyliłeś wątki. W sumie to sam zacząłem. Odpowiem w tym drugim.

Post reply

Sign in to post a reply.