Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Opinie na Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Pytanie/komentarz

§
Napisano: 16-03-2020

Ipla.tv | Nie udało się odnaleźć źródeł do materiału

Cześć,

Chciałem pobrać któryś z nowych odcinków "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Odcinek 1 Odcinek 2

Ale po naciśnięciu dostaje poniższy monit:

Niestety natrafiono na problem, który uniemożliwił dalsze działanie Nie udało się odnaleźć źródeł do materiału. Materiał ze strony nie posiada zdefiniowanych źródeł, które mogłyby zostać wyświetlone. Może to oznaczać, że nie jest on publicznie dostępny, dostępne źródła nie mogą zostać wyświetlone w przeglądarce bez dodatkowego oprogramowania lub jest umieszczony w płatnej strefie. Informacje o systemie: Firefox 74.0 on Windows 10 64-bit Wersja pluginu: 4.10.6105 Wersja skryptu: 6.11.2

zacnyAutor
§
Napisano: 17-03-2020

Jak nie ma tego to nie będzie możliwości pobierania

§
Napisano: 19-03-2020

Ale na warezach i torrentach są webdele z Iplii czy Playera więc jest sposób na DRM i da się pobrać.

§
Napisano: 29-03-2020

@m0ck69 powiedział(a): Ale na warezach i torrentach są webdele z Iplii czy Playera więc jest sposób na DRM i da się pobrać.

nie ma sposobu, oni nagrywają, więc jest dostepne w necie

§
Napisano: 31-03-2020

@"Tomek Kowalczyk" powiedział(a):

@m0ck69 powiedział(a): Ale na warezach i torrentach są webdele z Iplii czy Playera więc jest sposób na DRM i da się pobrać.

nie ma sposobu, oni nagrywają, więc jest dostepne w necie Jest, bo nawet raz ktoś mi pokazywał filmik, jak pobiera materiał i potem go odszyfrowuje i wszystko działało.

§
Napisano: 31-03-2020

Sam widziałem serial np. Przyjaciółki, który jest zabezpieczony DRM i nie można ściągnąć pliku. Ale jak się przyjrzeć to widać ze ktoś nagrywa to z ekranu, a nie z oryginalnego ściągniętego pliku: https://i.imgur.com/xu1rihH.jpg

§
Napisano: 31-03-2020

Cześć osób rzeczywiście nagrywa ekran, ale jest grupa osób która potrafi pobrać pliki zabezpieczone DRM.

Odpowiedz

Zaloguj się, by odpowiedzieć.