Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Opinie na Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Ocena: Dobry - skrypt działa

§
Napisano: 26-08-2019

Skrypt przestaje działać po restarcie przeglądarki

Dzień Dobry/Dobry Wieczór Skrypt działa przepięknie, ale niestety do momentu uruchomienia ponownie przeglądarki. Jedynym sposobem aby to naprawić muszę co każde włączenie przeglądarki instalować wtyczkę od nowa. Znalazłem informacje,że może to być spowodowane blockerami reklam, ale niestety to nie działa.

Dodatkowe informacje, które może pomogą Opera Wersja: 62.0.3331.116 Tampermonkey: Wersja 4.8.5890

PS. Tak, próbowałem szukać pomocy w google ale nic nie znalazłem. PPS. Z innymi wtyczkami nie mam takiego problemu. Proszę o pomoc :cry:

PrzmusAutor
§
Napisano: 26-08-2019

Bardzo dziwne. Brzmi jak problem z Tampermonkeyem na Operze. Mógłbyś proszę pobrać jakiś testowy skrypt (do innej stronki / czegoś innego) i tam sprawdzać czy ten inny skrypt dalej działa kiedy wystąpią problemy z tym skryptem?

§
Napisano: 27-08-2019

@Przmus Spróbowałem z tym skryptem https://greasyfork.org/pl/scripts/40930-fili-tv-kopiowanie I on działa cały czas.

Pisząc to, problem zmienił się z restartu przeglądarki na każde wyłączenie komputera. (w sensie, po restarcie przeglądarki jednak działa, ale jak uruchomię ponownie komputer już przestaje) :disappointed:

§
Napisano: 28-08-2019

Tylko po co jak wszystkie nowe odcinki np. Pulapka sa zabezpieczone juz DRM

PrzmusAutor
§
Napisano: 28-08-2019

Bardzo dziwny problem. Sugeruję pobrać Operę Next i tam zainstalować Tampermonkeya i obserwować czy to samo się dzieje. Jeśli nie, to pełna reinstalacja zwykłej Opery. Jeśli tak, to jeszcze testy tego samego skryptu na innej przeglądarce (Chrome, Firefox). Raczej w tej kwestii nie jesteśmy w stanie nic zrobić.

Odpowiedz

Zaloguj się, by odpowiedzieć.