Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Opinie na Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Ocena: OK - skrypt działa, ale ma błędy

Po pewnym czasie skrypt wygasa. Nie jest to jakiś wielki problem, bo można przecież od razu kliknąć na pobierz, ale jak np. Nie zdąży się tego zrobić bo np. ktoś zadzwoni domofonem, to całą operację trzeba będzie powtórzyć od nowa.

zacnyAutor
§
Napisano: 27-10-2020

Pani Małgorzato, czy przeczytała Pani informację, którą umieściła Pani na zrzucie? Odnoszę wrażenie, że nie.

§
Napisano: 27-10-2020
Edytowano: 27-10-2020

Wyskoczyło mi to po tym jak było to co jest na zdjęciu na dole, nie kliknęłam "Pobierz" i wyskoczyło mi to co jest na górze w zrzucie ekranu. Zrób to samo co ja i odczekaj, a będziesz miał ten sam problem.

zacnyAutor
§
Napisano: 27-10-2020
Edytowano: 27-10-2020

Ile mam odczekać?
https://vod.tvp.pl/video/strazak-sam,przyjecie-z-fajerwerkami-odc-12,49466905
Tutaj czekałem 3 godziny. Po tym czasie nadal działa. Pytanie w takim razie jak długo "ktoś dzwoni domofonem"?

No i właśnie w tym problem raz gaśnie po kilku minutach, za drugim razem po godzinie. Nigdy nie wiadomo po jakim czasie to się stanie, więc najlepiej zrobić to rano i sprawdzić wieczorem.

zacnyAutor
§
Napisano: 27-10-2020
Edytowano: 27-10-2020

Serwisy generują identyfikatory do poszczególnych materiałów. Linki nie działają do końca świata, tylko przez pewien, bliżej nieokreślony czas. Każdy serwis ustala ten czas na własnych zasadach. Kiedy upłynie, linki stają się bezużyteczne. Takie zabezpieczenie. Skrypt nie nie ma możliwości ingerowania w tego typu logikę.
Co innego, gdy zamknie się stronę z materiałem, w oparciu o który wygenerowana została zakładka. Wtedy wszystko przestanie działać, więc pojawia się komunikat błędu. Komunikat jest jednak moim zdaniem na tyle jasny, że to nie wymaga dodatkowych tłumaczeń.

czy to znaczy, że nie da się już tego poprawić ?

zacnyAutor
§
Napisano: 27-10-2020

Nie widzę takiej możliwości.

Odpowiedz

Zaloguj się, by odpowiedzieć.