Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 2019-04-23
Edited: 2019-05-22

Skrypt TVN PLAYER

Witam przestał działać skrypt do TVN PLAYER mozna prosic o pomoc??

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-04-23

U mnie działa. Podaj jaką masz przeglądarkę, wersję i link do konkretnego materiału.

§
Posted: 2019-04-24

https://player.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114

przeglądarka Google chrome Wersja 73.0.3683.103

PrzmusAuthor
§
Posted: 2019-04-25

Jeśli nie działa tylko dla jednego i to najnowszego materiału to nie ma sensu skupiać się na tym problemie. Pewnie za tydzień będzie OK.

§
Posted: 2019-04-25

nie działa nie tylko na jednym materiale z tvn np . Goglebox , diagnoza, masterchef

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-04-29
Edited: 2019-04-30

Nie działają odcinki, które wyświetlają się od razu, jak kliknie się jakiś na liście to już jest lepiej. Najpewniej jakaś lekka zmiana na stronie była. Wcześniej przechowywali link do ostatniego odcinka, teraz już tego nie ma. Trzeba by zgadywać, który odcinek uruchomić (chyba ostatni, ale pewności nie mam). Jakby, ktoś mógł sprawdzić, czy moje przypuszczenie jest słuszne, czy nie, to można by tak zrobić, żeby odpalał się jakiś konkretny z listy, która jest gdzieś poniżej.

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-09-23
Edited: 2019-09-23

TVN zmienia coś w swoim serwisie. Nowe materiały posiadają nieco inną strukturę pliku z danymi oraz co ważniejsze format pliku jest inny. Skrypt został dostosowany tak by działać również z nowym formatem pliku. Aby działało pobieranie w ustawieniach tampermonkey w sekcji pobieranie BETA trzeba zmienić linię: /.(avi|mkv|flv|divx|mpe?g|webm)$/ na /.(avi|mkv|flv|divx|mpe?g|webm|wvm)$/ Otwieranie powinno też działać jeżeli przeglądarka potrafi obsługiwać ten format plików. Zostało to dodane w wersji 6.2.0 P.S. Na przyszłość proszę nie dopisywać się do starych wątków, bo tutaj problem był inny i jest to mylące.

Post reply

Sign in to post a reply.