Greasy Fork is available in English.

Filmweb MegaTweak

Zbiór opcji dla Filmweb, takich jak ciemny motyw, mniejsze elementy, klasyczna galeria i powiązane oraz wiele innych.

< Feedback on Filmweb MegaTweak

Review: Good - script works

§
Posted: 09 Februari 2021

Bardzo dobry skrypt. Bez niego nawet nie chce mi się wchodzić na Filmweb, plus oczywiście sam blokuję mnóstwo elementów, które nie są mi potrzebne, albo psują wygląd strony. Niestety, wiem że ciężko nadążyć za zmianami tych bałwanów z IT Filmwebu, dlatego też życzę wytrwałości w aktualizacjach.
Dobra robota.

PS:Znowu te osły zmienili szukajkę, żebym czasem mógł przeczytać co wpisuję z odległości 20 metrów i MegaTweak tego nie ogarnia.

CML99Pembuat
§
Posted: 09 Februari 2021

1.4.7 - kompaktowa szukajka wróciła (włączony tryb zwarty), ale opcja starej, małej wyszukiwarki już nie zawita

§
Posted: 09 Februari 2021

Dzięki za szybki update. Zawsze to jakaś poprawa. Tryb zwarty oprócz szukajki ingeruje jeszcze w wygląd i funkcjonalność strony z filmami, co nie do końca mi odpowiada. Możesz napisać dlaczego nie zawita z powrotem?

CML99Pembuat
§
Posted: 10 Februari 2021

po najnowszych zmianiach fw nie ma praktycznie możliwości odtworzenia starej, chociaż i tak od jakiś 2 m-cy po zmianach nie działała tak jak wcześniej (skryptowo dodali tło pod okienkiem, którego nie ma możliwości usunąć css'em i całkowicie wyłączyli stronę w tle podczas wyszukiwania)
od 1.4.8 zmiany samej szukajki są dostępne osobno

§
Posted: 10 Februari 2021

Oczywiście u nich jedyną stałą są ciągłe zmiany, więc przyszłość wyszukiwarki i innych elementów pozostaje nieodgadniona. Dzięki za wyjaśnienia i za kolejny szybki update. Pozdrawiam.

§
Posted: 10 Februari 2021

Też życzę wytrwałości choć na filmwebie widzę i tak znacznie mniej poprawek i roboty niż przy allegro. Tam to była masakra. Pomagałem poprawiać najlepszy ciemny motyw do allegro. Co kilka dni jakaś poprawka, przez ok 2 lata zgłosiłem ich z 250, aż w końcu odpuściłem, producent też.

§
Posted: 11 Februari 2021

Skoro jest znacznie mniej, mam nadzieję, że nadal będziesz poświęcał swój czas na skrypt, mimo iż w sumie garstka ludzi ich używa. Co do Allegro to też coś o tym wiem, bo też stosowałem ten styl:https://userstyles.org/styles/121309/allegro-dark, ale co rusz od pewnego czasu występowały błędy i w końcu odpuściłem.

§
Posted: 12 Februari 2021

To właśnie ten.

§
Posted: 17 Februari 2021
Edited: 17 Februari 2021

No i dopiero co gadaliśmy o zmianach i wytrwałości i bęc, roz..bali całą stronę znowu. Teraz moje życzenia o wytrwałości naprawdę Ci się przydadzą, mi z resztą też, bo większość (jeśli nie wszystkie) moich filtrów kosmetycznych w Ublocku nie działa. Je..ł ich pies. Zmiany dla zmian, nic nie wnoszące.

Update.
Roz..dol dotyczy chyba na razie aktorów i aktorek.

CML99Pembuat
§
Posted: 18 Februari 2021

poprawione
kwestia czasu kiedy inne podstrony ruszą

§
Posted: 18 Februari 2021

Kto to wie. Próbują zrobić jedną słuszną wersję na pecety i smartfony, co nie jest możliwe. Jako, że coraz więcej ludzi korzysta więcej z mobilnych urządzeń obrywa się wersji na kompy. A to, że nagminnie zmuszają do zmiany przyzwyczajeń i odzierają serwis z dobrych funkcjonalności, jest ich najmniejszym problemem, bo zawsze mieli to w dupie. Wystarczy spojrzeć na ich forum.

Pytanie z innej beczki. Próbowałeś kiedyś zainteresować swoim skryptem innych użytkowników FW na ich forum?

CML99Pembuat
§
Posted: 18 Februari 2021

no niestety większość stron (i przeglądarki) idzie w material i w dupie ma pc-ty zamiast napisać paru dodatkowych linijek dla responsywności

marna próba: https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Filmweb+MegaTweak+-+ciemny+tryb+wraz+z+opcjami,3177903
a część użytkowników z userstyles nie czyta opisu i instaluje ten stary styl z us

§
Posted: 18 Februari 2021

No niestety, taka prawda.

Wykopałem Twój temat. Może, ktoś się skusi.

CML99Pembuat
§
Posted: 18 Februari 2021

1.5.1 - ograniczona sekcja filmografii w zwartych elementach

§
Posted: 18 Februari 2021
CML99Pembuat
§
Posted: 19 Februari 2021

poprawione
od bodajże 1.5.1 gdzie niegdzie mogą być mało czytelne klikalne teksty (np. jasny tekst na żółtym tle, żółty po najechaniu) - niektóre już znalazłem i poprawiłem

CML99Pembuat
§
Posted: 28 Februari 2021

1.5.6 - obsada nad zwiastunami nie powinna już powodować problemu (https://i.imgur.com/WoFUoXG.png) przy mniej znanych filmach (bez galerii/recenzji/zwiastunów)

CML99Pembuat
§
Posted: 03 Maret 2021

1.7.0
jednak udało mi się przywrócić starą szukajkę (choć nie działa idealnie, może powodować drobne problemy)
dotychczasowa zwarta szukajka jest znów zintegrowana w zwarte elementy, mała jako osobna opcja

§
Posted: 03 Maret 2021

Dzęki. Apropos tej szukajki. Jak się wybiera daną propozycje wyszukiwania strzałkami to podświetla się brzydko na biało i jest takie jakieś ciut za duże. Dasz radę coś z tym zrobić?

CML99Pembuat
§
Posted: 03 Maret 2021

naprawione

Post reply

Sign in to post a reply.