Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Commentaires sur Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Avis: OK - le script fonctionne, mais souffre de quelques problèmes

§
Posté le: 16/10/2020
Édité le: 20/10/2020

Gdy klikam "Otwórz", "dotacje", "problemy, komentarze" i "zgłoś błąd" to wyskakuje mi taki błąd który jest w załączniku i po którym znika skrypt. Klikałem "Przywróć kartę" ale w niczym mi to nie pomogło. Działa "Pobierz" i "Kopiuj"

zacnyAuteur
§
Posté le: 16/10/2020

Widzę, że problem dotyczy jakieś wersji firefoxa. Swego czasu miałem taki problem też u siebie. Nie wiem czy jest to kwestia wersji firefoxa czy tampermonkey. Właśnie sprawdziłem na:
firefox: 81.0.2
tampermonkey: 4.11.6117
Dla takich wersji u mnie jest wszystko w porządku.

§
Posté le: 20/10/2020

Zainstalowałem najnowszego firefoxa 81.0.2 i tampermonkey: 4.11.6117. I wszystko działa, ale problem z "Pobierz" pozostał. Znów nie mogę zapisać plików tam gdzie chcę (wszystko jest zapisywane w Pobrane skąd muszę je przenosić w inne miejsce, co przy dużej ilości plików zajmuje mi dużo czasu). Możesz to poprawić ?

zacnyAuteur
§
Posté le: 20/10/2020

Spróbuj przeinstalować skrypt. Możliwe, że jeszcze jakieś dane z tampermonkey nie odświeżyły się i to pomoże. Podaj jakiś przykład dla którego nie działa, tak bym mógł zweryfikować, czy to faktycznie problem ze skryptem, czy jednak dalej kwestia problemów w przeglądarce.

§
Posté le: 20/10/2020

zainstalowałem ponownie wersję skryptu 7.2.3 i uruchomiłem ponownie Mozillę, ale problem pozostał nie wiem w czym szkopuł, może w ustawieniach w tampermonkey które pozmieniałem według instrukcji z YouTuba ? czy aby na pewno projektując skrypt, zrobiłeś po kliknięciu w "pobierz" możliwość zapisu pliku gdzieś indziej niż tylko na dysku C w sekcji pobrane ?

zacnyAuteur
§
Posté le: 20/10/2020

Zmiana opcji tampermonkey mogła jak najbardziej negatywnie wpłynąć na działanie tej wtyczki.
Możesz spróbować też użyć innej przeglądarki np. chrome.

§
Posté le: 20/10/2020

to co mam w takim razie wpisać w ustawieniach tampermonkey żeby było dobrze (czyli tak jak ci powyżej napisałem ?)

zacnyAuteur
§
Posté le: 21/10/2020

Dla jakiego materiału masz taki problem?

§
Posté le: 21/10/2020
Édité le: 21/10/2020

jest tak ze wszystkim co pobrałem, a było tego sporo. Nie rozumiem po co w ogóle mnie o to pytasz wszystkie pliki wideo powinny się zapisywać w wybranym prze ze mnie miejscu, a nie w tym ustalonym z góry.

zacnyAuteur
§
Posté le: 21/10/2020

"czy aby na pewno projektując skrypt, zrobiłeś po kliknięciu w "pobierz" możliwość zapisu pliku gdzieś indziej niż tylko na dysku C w sekcji pobrane"
To przeglądarka decyduje o tym gdzie zapisać pliki. Użytkownik przeglądarki wskazuje odpowiednie miejsce. Nie nie wybieramy za każdym razem miejsca zapisu, to byłoby żmudne i bezcelowe. Skrypt zapisuje pliki tam gdzie ustawiłeś. Domyślne miejsce pewno zależy od systemu operacyjnego.

§
Posté le: 21/10/2020

Mam też zainstalowane inne skrypty i z nimi nie mam takiego problemu zawsze zapisuję pliki tam gdzie chcę. I nie muszę za każdym razem wybierać miejsca w którym ma być zapisany plik. Jeśli to "zależy od systemu operacyjnego" to czy mógłbyś napisać co zrobić żeby zmienić te ustawienie dotyczące zapisywania pobranych plików ?

zacnyAuteur
§
Posté le: 21/10/2020

Przestawić tutaj?

§
Posté le: 22/10/2020

Zrobiłeś zrzut ekranu, na którym jest pokazany efekt końcowy. Mógłbyś napisać jak do niego dojść nie omijając żadnego kroku (zaczynając od początku do końca) ?

zacnyAuteur
§
Posté le: 22/10/2020

Proszę. Mam nadzieję, że to już zaadresuje wszystkie Twoje wątpliwości:
https://support.mozilla.org/en-US/kb/where-find-and-manage-downloaded-files-firefox#w_change-where-downloads-are-saved

§
Posté le: 22/10/2020

instrukcja jest po angielsku przetłumaczyłem to za pomocą tłumacza google na polski, ale jest problem ze zdjęciami, one nie zostały przetłumaczone, czy da się zmienić język w firefoxie bez odinstalowywania i ponownego instalowania przeglądarki na angielski ?

zacnyAuteur
§
Posté le: 22/10/2020

tak

§
Posté le: 22/10/2020

a czy mógłbyś napisać jak to zrobić ?

zacnyAuteur
§
Posté le: 22/10/2020

Wydawało mi się, że to jest banalnie proste do znalezienia i gdyby wykazać się odrobiną samodzielności, każdy zrobi to bez trudu sam... ale może to błędne założenie. Zatem ponownie użyłem wyszukiwarki internetowej za Ciebie. Już ostatni raz, bo mój poziom cierpliwości ociągnął głęboką rezerwę.
Tym razem prosty materiał w formie video. Obawiam się, że jeżeli język angielski ponownie okaże się tutaj barierą nie do przeskoczenia, to musisz poszukać pomocy gdzieś indziej. To niej jest odpowiednie miejsce w sieci internetowej, do dokształcania się w sposobie obsługi przeglądarki internetowej.
https://www.youtube.com/watch?v=3mA0tuCNvVY

§
Posté le: 23/10/2020
Édité le: 23/10/2020

Nie musiałem zmieniać języka na angielski, bo kiedy postępowałem zgodnie z tym filmem z youtuba który mi podałeś, zmieniłem to w opcjach. Można to zobaczyć w załączniku (może komuś się to przyda). Teraz mogę zapisywać pliki tam gdzie chcę i zmieniać ich nazwę na taką jaka mi się podoba. Ja nie jestem samodzielny ? a kto znalazł ten skrypt w internecie ? a to nie było wcale takie łatwe, założę się, że miliony osób w ogóle nie znają tego skryptu. Sam nie wiedziałeś jak to zmienić i szukałeś tego w internecie. Oba źródła które podałeś były w języku angielskim, jak go nie znam zdawałem maturę z niemieckiego, więc znalezienie tego prze ze mnie w sieci byłoby dla mnie wielkim problemem. Wybrałem niemiecki zamiast angielskiego, ponieważ jest w Polsce mnóstwo filmów, seriali, programów telewizyjnych, teledysków przetłumaczonych na język polski, więc głupotą byłoby się go uczyć i oglądać wideo lub transmisję z lektorem, dubbingiem lub napisami. Nawet anglojęzyczne utwory muzyczne są dubbingowane.

Poster une réponse

Connectez-vous pour poster une réponse.