Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 2019-11-03

player.pl nie dziala

Witam, wszystko było ok niestety teraz player.pl u mnie nie działa. Ikonka do pobrania nie pojawia się . Proszę o pomoc, dziękuje!

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-11-05

Czy jesteś w kraju? Komunikat jest jakbyś był gdzieś za granicą. Daj do tego materiału linka to sprawdzę czy u mnie jest ok. Może jakiś źle zamieszczony materiał to jest.

§
Posted: 2019-11-06

Materiał jest ok. Prawdopodobnie komunikat jest efektem zagranicznego adresu IP.

§
Posted: 2019-11-07

Wypowiem się też jako osoba mieszkająca za granicą (UK). Sam komunikat nie jest problemem, gdyż pojawiał się on zawsze, przy każdym materiale. Natomiast korzystając ze skryptu zawsze można było materiały oglądać / pobierać (po lewej stronie na górze widoczny był prostokąt "Pobierz wideo"). Teraz ten prostokąt zniknął i nie sposób już tego w żaden sposób obejść - myślę, że to miał na myśli Autor postu. Przestały działać także wcześniejsze materiały z którymi dotąd nie było problemu. Tak więc potwierdzam, że problem istnieje. Widziałem w innym wątku, że niektórym działa skrypt tak jak to było dawniej, więc być może problem dotyczy zagranicznych adresów IP, a może czegoś innego. W każdym razie komunikat taki jak ten widoczny na zrzucie ekranu sam miałem odkąd sięgnę pamięcią (przy każdym materiale), ale nigdy to nie przeszkadzało w pobraniu / obejrzeniu wideo.

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-11-07

W takim razie do analizy potrzebny jest kod strony - html. Co ważne musi być wyciągnięty z inpektora po pełnym załadowaniu się strony. Dla firefoxa: klikamy ppm -> zbadaj element z zakładki inpektor klikamy na głównym nodzie html ppm-> kopiuj -> zewnętrzny HTML I umieszczamy zawartość na jakimś serwerze stworzonym w tym celu.

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-11-18

@funplayertv Dasz radę mi to gdzieś wkleić?

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-11-20
Edited: 2019-11-20

Dzięki informacją od jednego z użytkowników jakie otrzymałem, udało mi się odtworzyć ekran, który pojawia się użytkownikom zagranicznym. Trochę się różni od tego co widać w zgłaszanym problemie, więc nie wiem czy na pewno o to chodzi. Nikt inny nie dostarczył jednak tego o co prosiłem, więc to jedyny przykład jakim dysponowałem. Chętnych do narzekania jednak nie brakuje. Za chwilę będzie poprawka, która powinna pokazywać przycisk również i dla takiego przypadku. Przetestowałem to przez proxy - niby działa.

Post reply

Sign in to post a reply.