Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted:

nie działa na player

Nie ma w ogóle przycisku już, nad wideo. Reinstalacja i dezinstalacja do poprzednich tegorocznych wersji nic nie dała.

zacnyAuthor
§
Posted:

Proponuję przed wystawieniem oceny przeczytać kilka wątków na forum. Przede wszystkich należałoby dowiedzieć się co oceniasz i jak to działa. O tym można przeczytać tu: https://greasyfork.org/pl/scripts/6049-skrypt-umo%C5%BCliwiaj%C4%85cy-pobieranie-materia%C5%82%C3%B3w-ze-znanych-serwis%C3%B3w-vod Czy zadałeś sobie ten minimalny trud? Czy tylko wpadłeś drobi użytkowniku tutaj pomarudzić? Jeżeli tak, to czeka Cię jeszcze jedno wyzwanie. Należy zamieścić link do tego co "nie działa na player". Dobrze byłoby zamieścić też zrzut ekranu. Poradzisz to zrobić? Jak nie to kopsnij proszę paczkę herbaty, bo fusy nam się skończyły i nie mamy z czego wróżyć.

§
Posted:

TAK, nawet kilka dni przeglądania i nic, jedynie odbijanie od tematu do tematu, w których rozwiązaniem było "POCZYTAJ FORUM".

Działało do aktualizacji i wszystko zniknęło PO, a powrót do starych wersji też nic nie daje. Skrypty wklejony z "KOD".

zacnyAuthor
§
Posted:
Edited:

U mnie działa: Sprawdzałem bez logowania. Jakoś nigdy nie mam odwagi, oddawać swoich danych. P.S. Linki należy podawać bez krępacji: https://player.pl/programy-online/uwaga-odcinki,351/odcinek-6044,S31E6044,178188 To nie jest wielki wysiłek, a jakże ułatwia sprawdzenie. Proponuję usunąć skrypt i zainstalować, bez wklejania kodu. Jest przycisk na zakładce "Informacje", który to umożliwia. Możliwe, że przy zalogowanym użytkowniku coś działa niepoprawnie. Przyznaje bez bicia, że nigdy nie sprawdzałem. Jakby ktoś jeszcze mógł sprawdzić ten przypadek to będę wdzięczny.

§
Posted:

nie działa od kilu dni, usunąłem chroma, zainstalowałem ponowinie i dalej nic, nie pojawia sie opcja "pobierz video" ani na vod ani player

§
Posted:

Sorki, jednak nie działa na player tylko na vod działa,

zacnyAuthor
§
Posted:
Edited:

Nawet sobie konto na tym śmiesznym portalu zrobiłem. Czyli, że po zalogowaniu na player niby nie działa? A strona Ci się czasami w bok nie przesuwa? Co się stanie jak naciśniesz np. ctrl + minus/myślnik.

§
Posted:

OK, już ogarnąłem, sorry z zamieszanie, zmienił się układ. Wcześniej był napis "pobierz" w lewym górnym rogu, a teraz jest znaczek kamery w prawym górnym rogu strony

zacnyAuthor
§
Posted:

Zmieniłem, to zgodnie z informacją w opisie. Na niektórych serwisach ikona jest po prawej stronie wideo, w innych po lewej (zależnie od tego, gdzie była bardziej widoczna, bo nie zasłaniało jej np. logo). Na player jest w rogu, dzięki czemu można nadal oglądać bez logowania się.

zacnyAuthor
§
Posted:

U mnie na podanych linkach wszystko działa poprawnie. Spróbuj przeinstalować.

§
Posted:

Rano na starej wersji jeszcze śmigało a teraz wielokrotnie przeinstalowywałem i niestety nic.Czy mogę jakoś powrócić do poprzedniej wersji ?

zacnyAuthor
§
Posted:

Tak. W zakładce historia, klikasz wybraną wersję i potem zainstaluj.

§
Posted:
Edited:

Jednak coś się u mnie uwaliło bo w niedzielę wieczorem pobierałem z Ipli to https://www.ipla.tv/wideo/serial/Chlopaki-do-wziecia/5001784/SERIA-17/5021849/Chlopaki-do-wziecia-Odcinek-201/618a15bced388112e7c224a68b915f92?seasonId=5021849 a dzisiaj już nie mogę Cofnięcie się do wersji 6.15.6 pomogło więc na razie przy tej pozostanę

§
Posted:
@xx xxx dlaczego nie oceniłeś tego skryptu ? możesz to zrobić w odpowiedzi.

Post reply

Sign in to post a reply.