Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 2020-05-12

Drobne usprawnienie gdy nazwa zawiera wiecej niż jeden niedozwolony znak

Gdy nazwa video zawiera więcej niż jeden niedozwolony znak nie można pobierać pliku. Naciśnięcie na przycisk pobierz nie otwiera okna do zapisu pliku. Rozwiązaniem jest drobna modyfikacja linii 83 do postaci: movieTitle = movieTitle.replace(new RegExp(config.notAllowedFileNameCharsMask,'g'), '');

Przykład wideo gdzie można zaobserwować problem: https://sport.tvp.pl/39661427/kapitan-tsubasa-odc-120-biegniemy-po-nasze-marzenia

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-05-12

Dziękuję za sugestię. Proszę sprawdzić obecną wersję 6.15.5.

§
Posted: 2020-05-18
Edited: 2020-05-18

W 6.15.5 jest gorzej. String notAllowedFileNameCharsMask w ogóle nie jest teraz maską wyrażenia regularnego. Otoczenie config.notAllowedFileNameCharsMask za pomocą new RegExp nie pomaga. Sugeruje wrócić do poprzedniej wersji z naniesioną zmianą w formie, którą zaproponowałem.

§
Posted: 2020-05-18

mozesz tez zerknąć na https://github.com/IonicaBizau/regex-parser.js, zamienia stringa na wyrażenie regularne i wtedy config.notAllowedFileNameCharsMask mogłby zostać jak go zdefiniowałeś w 6.15.5. Pytanie czy warto dorzucać dodatkową logikę do jednego użycia.

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-05-18

Dzięki za pomoc. Zrobiłem sobie testy tego wyrażenie i faktycznie było do bani. Domyślam się, że moje wcześniejsze testy nie były miarodajne - filtr chyba zdaje się nie mieć znaczenia na linuksie.

§
Posted: 2020-05-20

Cóż linux sporo więcej wybacza w nazwach plików. Warto tu dodać jakiś test automatyczny by upewnić się że RegExp działa jak należy ;-). Link podany w pierwotnym poście dobrze nadaje się do testów (lub jakiś inny dobrany z TVP sport bo tam cudzysłów występuje często).

Post reply

Sign in to post a reply.