Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Review: OK - script works, but has bugs

§
Posted: 2020-04-20
Edited: 2020-04-20

Brak dostępu

Po wybraniu filmu w serwisie vod.pl i kliknięciu odtwórz pojawia mi się błąd: Odmowa dostępu do media.onet.pl Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony.

HTTP ERROR 403

Edit1 Korzystam z Opery GX

§
Posted: 2020-04-21

Url ?

§
Posted: 2020-04-21

żaden płatny film nie wchodzi

§
Posted: 2020-04-21
Edited: 2020-04-21

To nie jest skrypt do płatnych filmów. Podanie url przerasta twoje zdolnosci intelektualne?

§
Posted: 2020-04-22

@tuskacz powiedział(a): To nie jest skrypt do płatnych filmów. Podanie url przerasta twoje zdolnosci intelektualne?

wiem,że to nie jest skrypt do płatnych filmów, ale pozwala takowe oglądać. Proszę mnie nie obrażać, gdyż ja tego nie robię proszę oto URL po kliknięciu w przycisk pobierz na płatbym filmie

https://media.onet.pl/_ms/1ebd0bb8-5508-4253-b8e6-c665ab4961bb.1585841029.2581663.mp4

A tu sam film jaki chciałem: https://vod.pl/filmy/zolnierka-jeannette-caly-film-online/9cmkcj6

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-04-22

Wiesz, że skrypt nie jest przeznaczony do oglądania płatnych materiałów i jednocześnie masz pretensje, że nie działa? To więc wiesz, czy nie wiesz. Ucinając wszelkie niepotrzebne dyskusje. Nie skrypt nie pozwala oglądać płatnych materiałów. Jeżeli w niektórych przypadkach tak jest, to najpewniej dostawca zapomniał takiego materiału zabezpieczyć.

§
Posted: 2020-04-22

@zacny powiedział(a): Wiesz, że skrypt nie jest przeznaczony do oglądania płatnych materiałów i jednocześnie masz pretensje, że nie działa? To więc wiesz, czy nie wiesz. Ucinając wszelkie niepotrzebne dyskusje. Nie skrypt nie pozwala oglądać płatnych materiałów. Jeżeli w niektórych przypadkach tak jest, to najpewniej dostawca zapomniał takiego materiału zabezpieczyć.

Skrypt umożliwia pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD, widziałem kilka filmików, gdzie zwyczajnie bez logowania skrypt pozwalał oglądać płatne materiały. Stąd moje pytanie. I nie mam pretensji... Ludzie nie można normalnie zapytać?

§
Posted: 2020-04-23

@"Seweryn Zuzański" said:

@zacny powiedział(a): Wiesz, że skrypt nie jest przeznaczony do oglądania płatnych materiałów i jednocześnie masz pretensje, że nie działa? To więc wiesz, czy nie wiesz. Ucinając wszelkie niepotrzebne dyskusje. Nie skrypt nie pozwala oglądać płatnych materiałów. Jeżeli w niektórych przypadkach tak jest, to najpewniej dostawca zapomniał takiego materiału zabezpieczyć.

Skrypt umożliwia pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD, widziałem kilka filmików, gdzie zwyczajnie bez logowania skrypt pozwalał oglądać płatne materiały. Stąd moje pytanie. I nie mam pretensji... Ludzie nie można normalnie zapytać?

Sam sobie zaprzeczasz. Skoro filmy były dostepne bez logowania to znaczy ze nie są płatne. Masz pretensje ze nikt cie nie rozumie a nie potrafisz nawet podac zródła do tych materiałów i bijesz piane.

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-04-23
Edited: 2020-04-23

:) chodzi pewnie o sytuację, że bez potrzeby wykupienia dostępu do płatnego materiału/logowania można obejrzeć jakąś płatną pozycję. Tak - takie sytuacje się zdarzają. Zwykła ludzka pomyłka po stronie dostawcy pewnie.

§
Posted: 2020-04-25

UWAGA !!! Od kilku tygodni vod.pl nie udostępnia filmów bez DRM, więc informacja dla łosi (nie pobierzecie niczego)

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-04-25

Nie wiem czy jestem łosiem, ale to działa: https://vod.pl/filmy-i-bajki-dla-dzieci/planeta-51/nzgwx81 Nie jest płatne

§
Posted: 2020-04-27
Edited: 2020-04-27

@"Tomek Kowalczyk" said: UWAGA !!! Od kilku tygodni vod.pl nie udostępnia filmów bez DRM, więc informacja dla łosi (nie pobierzecie niczego)

Bzdura. DRM uniemozliwia jedynie oglądanie po pobraniu, samo pobranie nie stanowi duzego problemu. A na Wivedine tez jest sposób ŁOSIU.

PrzmusAuthor
§
Posted: 2020-05-03

Dlaczego się w kółko obrażacie?

Przy zgłaszaniu problemów, prosimy ZAWSZE podawać link/linki do przykładowych materiałów których dotyczy problem.

Przez chwilę myślałem, że informacje w opisie skryptu są niejasne i trzeba je zaktualizować, ale: https://greasyfork.org/en/scripts/6049-skrypt-umo%C5%BCliwiaj%C4%85cy-pobieranie-materia%C5%82%C3%B3w-ze-znanych-serwis%C3%B3w-vod

"Skrypt umożliwiający pobieranie darmowych materiałów (które nie wymagają logowania się) z serwisów ipla.tv, player.pl, vod.tvp.pl, vod.pl, cda.pl, video.wp.pl, itp." [..] "Skrypt nie działa z płatnymi materiałami, bądź materiałami zabezpieczonymi DRM / autoryzacją wymagającą zalogowania się. Głównym celem jest możliwość obejrzenia darmowych programów/seriali na starszych telewizorach, bez dedykowanych polskich aplikacji VOD. Nawet gdyby możliwość wyciągania płatnych materiałów istniała - nie zostanie ona dodana do tego skryptu."

To, że niektóre płatne materiały da się pobrać to kwestia wyjątku i niedostatecznego zabezpieczenia po stronie serwisu. Oficjalnie takie rozwiązanie nie jest (i nie będzie) wspierane.

§
Posted: 2020-05-04

szkoda ...

§
Posted: 2020-05-07

@tuskacz powiedział(a):

@"Tomek Kowalczyk" said: UWAGA !!! Od kilku tygodni vod.pl nie udostępnia filmów bez DRM, więc informacja dla łosi (nie pobierzecie niczego)

Bzdura. DRM uniemozliwia jedynie oglądanie po pobraniu, samo pobranie nie stanowi duzego problemu. A na Wivedine tez jest sposób ŁOSIU.

takie teksty to do mamusi wal, nie ma sposobu na DRM z polskich VOD

§
Posted: 2020-05-08
Edited: 2020-05-08

@"Tomek Kowalczyk" said:

@tuskacz powiedział(a):

@"Tomek Kowalczyk" said: UWAGA !!! Od kilku tygodni vod.pl nie udostępnia filmów bez DRM, więc informacja dla łosi (nie pobierzecie niczego)

Bzdura. DRM uniemozliwia jedynie oglądanie po pobraniu, samo pobranie nie stanowi duzego problemu. A na Wivedine tez jest sposób ŁOSIU.

takie teksty to do mamusi wal, nie ma sposobu na DRM z polskich VOD

Dla ciebie nie ma a dla inteligentnych jest. Teksty o mamusi świadczą jedynie o twoim mentalnym ograniczeniu i braku argumentów.

§
Posted: 2020-05-13

@tuskacz said:

@"Tomek Kowalczyk" said:

@tuskacz powiedział(a):

@"Tomek Kowalczyk" said: UWAGA !!! Od kilku tygodni vod.pl nie udostępnia filmów bez DRM, więc informacja dla łosi (nie pobierzecie niczego)

Bzdura. DRM uniemozliwia jedynie oglądanie po pobraniu, samo pobranie nie stanowi duzego problemu. A na Wivedine tez jest sposób ŁOSIU.

takie teksty to do mamusi wal, nie ma sposobu na DRM z polskich VOD

Dla ciebie nie ma a dla inteligentnych jest. Teksty o mamusi świadczą jedynie o twoim mentalnym ograniczeniu i braku argumentów.

BO Z KRETYNAMI SIĘ NIE DYSKUTUJE FRAJERZE :D DLA INTELIGENTNYCH JAK TWOJA OSOBA, CIĘŻKO MI W TO UWIERZYĆ, JAK LEDWO WSTAJESZ Z ŁÓŻKA KALEKO ;)

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-05-14
Edited: 2020-05-14

@"Tomek Kowalczyk" Hamuj proszę swój język. Nie widzę tutaj podstaw i celu w obrażaniu innych.

Post reply

Sign in to post a reply.