Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Review: Good - script works

§
Posted: 2020-01-26

vod.tvp.pl

Problem z odtworzeniem podaję link.

https://vod.tvp.pl/video/komisarz-alex,odc-144-intruz,40616844

wyskakuje komunikat o błędzie w momencie ładowania materiału przez skrypt, po wyborze jakości materiału.

§
Posted: 2020-01-26

Ta witryna jest nieosiągalnaSerwer sdt-thinx4-164t.tvp.pl potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź. Wypróbuj te rozwiązania:

Sprawdź połączenie Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową Uruchom Diagnostykę sieci systemu Windows

ERRCONNECTIONTIMED_OUT

§
Posted: 2020-01-26

na każdej przeglądarce

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-01-28

Czego oczekujesz? Mamy rozwiązać problem z serwerem tvp?

§
Posted: 2020-01-28

Oczekuję działającego skryptu nie znam się na tym więc zgłosiłem do autorów tak :)?

§
Posted: 2020-01-28

Zmieniam ocenę w takim razie...dziękuje za info, chociaż można było mniej opryskliwie ;)

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-01-28
Edited: 2020-01-28

Zanim napisałem pierwszy komentarz sprawdziłem materiał o którym napisałeś. Działał bez problemu. Nie wiem w czym jest problem u Ciebie, bo nie jestem tego w stanie sprawdzić (na pewno nie po tym tylko co napisałeś). Błąd, który sam wstawiłeś wskazuje na błąd połączenia z serwerem tvp - ERRCONNECTIONTIMED_OUT to błąd sieci. Nie rozumiejąc zatem co masz na myśli zapytałem. Mogłem się nie udzielać, może byłoby mniej opryskliwie o:)

§
Posted: 2020-01-31

Nic się nie dzieje jest ok :D Dzięki za pomoc Zacny.

Post reply

Sign in to post a reply.