Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Review: OK - script works, but has bugs

§
Posted: 2020-01-04
Edited: 2020-01-04

Skrypt nie działa na Androidzie

Witam. Zauważyłam, że ostatnia wersja skryptu nie działa na Firefoxie dla Androida (sprawdzałam na tablecie i na smartfonie, nie wyświetla się przycisk "Pobierz video" albo trzeba wielokrotnie odświeżać przeglądarkę, aby się wyświetlił). We wcześniejszych wersjach skryptu nie było takich problemów.

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-01-06
Edited: 2020-01-08

Wiadomo, że kryształową kulę można kupić w każdym sklepie z kryształowymi kulami, jednak w tej chwili nie mogę podjechać do żadnego, a poprzednia się stłukła. Abym był w stanie cokolwiek naprawić (w każdym przypadku), musiałbym posiadać szczegółowe informacje co nie działa, na jakiej wersji przeglądarki oraz przykładowy materiał na którym nie działa, bez kuli nie sposób tego wywnioskować, a przecież takich rzeczy nie wolno pisać przy zgłaszaniu problemów! Inną sprawą jest to, że skrypt nigdy nie był tworzony na niestandardowe wersje przeglądarek. Nie był też nigdy na takich wersjach testowany. Na takich przeglądarkach nie ma wygodnej konsoli developerskiej (a przynajmniej nic o tym nie wiem). Można się tylko podłączyć zdalnie do urządzenia mobilnego i śledzić uruchomiony kod javascript, co w przypadku tego skryptu raczej nie wystarcza. Oznacza to, że naprawa błędów na takich przeglądarkach jest znacząco utrudniona, a być może zupełnie niemożliwa. Po prawdzie to na razie nie próbowałem tego robić.

PrzmusAuthor
§
Posted: 2020-01-09

Na Yandex Browser na Androidzie działa bez problemu, we wszystkich serwisach które używam. Osobiście uważam, że Firefox bardzo komplikuje pracę developerom. Przy większości aktualizacji coś zmieniają, coś psują. W starych wersjach Skryptu od zawsze były problemy z FF, potrzeby używania obejść lub innych funkcji.

Post reply

Sign in to post a reply.