Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Review: Good - script works

§
Posted:
Witam. Wszystko dziala dobrze, mam wykupiony player premium, ale niestety filmow 'PRAPREMIERA' nie moge pobrac czy jest jakis sposob na to? bardzo prosze o poprawienie tego w nastepnej latce. pozdrawiam
PrzmusAuthor
§
Posted:
Nie za bardzo rozumiem prośby o poprawienie czegoś, co działa zgodnie z założeniami?

Warto byłoby przeczytać opis skryptu:
https://greasyfork.org/pl/scripts/6049-skrypt-umo%C5%BCliwiaj%C4%85cy-pobieranie-materia%C5%82%C3%B3w-ze-znanych-serwis%C3%B3w-vod

"Skrypt nie działa z płatnymi materiałami, bądź materiałami zabezpieczonymi DRM / autoryzacją wymagającą zalogowania się. Głównym celem jest możliwość obejrzenia darmowych programów/seriali na starszych telewizorach, bez dedykowanych polskich aplikacji VOD. Nawet gdyby możliwość wyciągania płatnych materiałów istniała - nie zostanie ona dodana do tego skryptu."
§
Posted:
Skrypt działa z płatnymi materiałami bądź autoryzacją wymagającą zalogowania się(chodzi o player.pl).Niestety tylko przez jakiś czas.Płatne materiały wrzucone na stronę można pobrać skryptem zaraz po pojawieniu się na stronie lecz za chwilę linki są nie aktywne.Po wyciągnięciu adresu jest on już nieaktywny np za godzinę tak jakby materiał dostał już zabezpieczenia DRM.
PrzmusAuthor
§
Posted:
Czyli nie działa, tak jak jest to w założeniu. A to, czy mają jakieś błędy zabezpieczeń na Playerze to inna sprawa. Na pewno nic w kierunku wykorzystywania luk nie będzie robione.

Post reply

Sign in to post a reply.