Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Review: Good - script works

§
Posted: 2020-09-10

Skrypt nie chce mi "chwycić" player.pl. Czy można spodziewać sie z powrotem działajacej wersji dla tej patformy czy to już nie do przeskoczenia?

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-09-11
Edited: 2020-09-11

Jeżeli oczekujesz od nas pomocy, to w tym celu musisz opisać swój problem jasno. Co Ci nie działa? W jakim przypadku (na jakim linku) napotkałeś na problem. Możesz też dodać jakieś zrzuty ekranu.

§
Posted: 2020-09-11
Edited: 2020-09-15

Przepraszam. Wszystko jest w porządku. Nie zwróciłem uwagi, że ikonka do pobierania jest w innym miejscu. Przyzwyczaiłem się, że działa to tak jak w ipla, a nie, że ikonka zmieniła miejsce w prawy górnyn róg.
Dziękuję za super przydatny skrypt. !! :)

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-09-11

Zostało to zmienione, by zachować funkcjonalność bez potrzeby logowania się do serwisu.

§
Posted: 2020-09-15

Nie nie! Od dłuższego czasu nic z playera nie pobierałem, bo myślałęm, że się nie da. A tu ikonka przeniesiona!! :):)

§
Posted: 2020-09-16

Chciałbym temat odświeżyć bo niestety u mnie niektóre DARMOWE materiały nie chcą działać wyskakuje taki oto komunikat :


" Algorytm rozpoznawania identyfikatora wideo na stronie: https://player.pl/seriale-online/chylka-odcinki,15976 zakończył się niepowodzeniem.
Jeżeli jest to główna strona programu oznacza to, że nie udało się odnaleźć identyfikatora ostatniego odcinka. Wejdź na stronę odcinka i spróbuj ponownie.
Może to również oznaczać błąd skryptu lub zmiany w portalu.
Informacje o systemie: Chrome 85.0.4183.102 on Windows 10 64-bit
Wersja pluginu: 4.10
Wersja skryptu: 7.2.3"

Co ciekawe czasami losowo potrafi zadziałać ale nie wiem od czego to zależy próbowałem z włączonym i wyłączonym UBlockiem bez zmian .

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-09-16

Dwa pierwsze odcinki sezonu pierwszego są darmowe - skrypt na nich działa. Trzy pierwsze odcinki sezonu drugiego - ta sama sytuacja. Reszta chyba płatna - skrypt nie działa. Nie widzę nieprawidłowości.

Post reply

Sign in to post a reply.