CSFD StarNames

Přidává k interním csfd odkazům na filmy hodnocení přihlášeného uživatele

< Feedback on CSFD StarNames

Review: OK - script works, but could use improvement

§
Posted: 2021-01-11
zdravim , ospravedlnujem sa ze znova otravujem , chcem sa spytat :

- neviem preco ale pri kazdom prekliknuti medzi podstrankami na csfd ( napr medzi dnami v programe alebo pod ) musim vzdy na novo pouzi tlacitko "obnovit starnames" co chvilu trva
- volakedy sa to aspon pred zavrenim browsera drzalo niekde nacitane tie hodnotenia vsetky v ramci preklikavania stranky
- mozete mi prosim poradit kde robim chybu ? ( nejake nastavenie cookies alebo pod ? )
- kamarat nikdy nepouzival "obnovit starnames" a automaticky sa mu to krasne vsetko vzdy zobrazuje a pamata

velmi pekne dakujem za odpoved
TheTomCZAuthor
§
Posted: 2021-01-12

Tak to bohužel netuším, hodnocení se ukládá do localStorage, to by se promazávat nemělo. Já třeba StarNames pořád používám, ale tlačítko jsem nepoužil už roky...

§
Posted: 2021-01-13
presne toto som sa chcel spytat, snazim sa prist na to ze z akeho dovodu mi zlyhava to "localStorage"
ako to prosim funguje ? kde sa to presne zapisuje ? nejaky subor , cache , temp prehliadaca , cookies ?
chcel by som na to prist , volakedy to fungovalo bez prob , teraz pri kazdom kliku uz len cez "obnovit starnames"

alebo moze byt problem s Tampermonkey ? prehliadacom ? alebo ? ja uz neviem

velmi pekne dakujem za pomoc
TheTomCZAuthor
§
Posted: 2021-01-13

localStorage si řeší prohlížeč sám, kam přesně to ukládá netuším... Možná za to může nějaké nové rozšíření, které by localStorage plošně přemazávalo?

§
Posted: 2021-01-14
Edited: 2021-01-14
tak som sa s tym dnes babral a analyzoval
cez konzolu v prehliadaci ( inspect > application > Local Storage > csdf ) som presne videl co sa do local storage uklada a dokedy sa to tam drzi

StarNames/uzivatel/cislo-login/Time tam bola a zostavala vzdy a v pohode ( tam sa uklada nejaky cas )
StarNames/uzivatel/cislo-login/ ( kde sa nacitva komplet zoznam hodnoteni ) tam nebola a objavila sa tam len po nacitani cez "obnovit starnames"

vtedy sa tam objavi aj s komplet zoznamom , ale vydrzi tam len do prekliku na inu podstranku a zmizne ( da sa to v tej konzole pekne sledovat )

dlho som rozmyslal a spekuloval v com to moze byt ( nainstaloval cistu verziu chrome + tamper + star names ) a stale to iste , skusil som vsetky nastavenia prehliadaca aj vsetko mozne aj nemozne

NAKONIEC SOM NA TO ASI PRISIEL - zalozil som si ine konto na csfd , ohodnotil par desiatok filmov a funguje to , hned a stale aj bez tlacitka obnovit a zostava to v localStorage ....... PROBLEM BUDE KAPACITA ALEBO NEJAKA VELKOST PREMENNEJ V SKRIPTE ALEBO VELKOST localstorage ....... mam totiz ohodnotenych 4900 filmov :(((( preto to inym funguje a mne nie ( prestalo to proste po dosiahnuti nejakeho poctu a odvtedy len cez to tlacitko , lebo sa to vzdy vymaze )

vieme s tym prosim nieco skusit ? co sa tyka tohoto ?

diiiik moc
§
Posted: 2021-01-20
ked budete mat chvilu mrknete sa prosim na to ? diik

Post reply

Sign in to post a reply.