Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 2019-11-06

Apple TV+

Proszę o dodanie wsparcia dla Apple TV+

Wiem że z serwisu da się już ściągać, gdyż pierwsze seriale wylądowały już na pirackich stronach.

§
Posted: 2019-11-06

Głupich nie sieją, sami się rodzą.

§
Posted: 2019-11-07

@umek powiedział(a): Proszę o dodanie wsparcia dla Apple TV+

Wiem że z serwisu da się już ściągać, gdyż pierwsze seriale wylądowały już na pirackich stronach.

ehhh, pliki są zabezpieczone śmiesznym DRM gdzie w łatwy sposób można usunąć zabezpieczenie, same pliki bez jakiego kol wiek skryptu można wyciągnąć nikt nie zrobi skryptu do tego bo to strata czasu

zacnyAuthor
§
Posted: 2019-11-07

Nie mam w planach dodawać wsparcia do żadnych płatnych serwisów, a z tego co widzę to jest właśnie jeden z nich.

§
Posted: 2019-11-08
Edited: 2019-11-08

Smieszne DRM? To ciekawe dlaczego do tej pory nie wstawil nikt chociazby najnowszego 5 sezonu w Rytmie serca? A na tv+ czekali na innych.

§
Posted: 2019-11-09

@newtime WEBRip 720p na torrentach znajdziesz :-)

§
Posted: 2019-11-09

@newtime powiedział(a): Smieszne DRM? To ciekawe dlaczego do tej pory nie wstawil nikt chociazby najnowszego 5 sezonu w Rytmie serca? A na tv+ czekali na innych.

wszystkie serwisy mają drm nie do złamania, netflix apple itunes amazon tego zabezpieczeniami nie można nazwać

§
Posted: 2019-11-10

Hmmm coś pozmieniali ....odc np W rytmie serca s05 wyemitowane w TV mozna było sciagnac skryptem,teraz już nie

Post reply

Sign in to post a reply.