Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 2020-05-30

ipla za granica

Witam,

Skrypt dziala bez problemu na vod.tvp.pl i player.pl. Niestety na ipla.tv nie wyswietla ikonki. Sprawdzalem na starych jak i na nowych serialach. Probowalem takze odinstalowac i zainstalowac ponownie skrypt. Nic to nie zmienilo. Czy problem moze byc w tym ze mieszkam za granica ?

PrzmusAuthor
§
Posted: 2020-05-30

Tak, z tego co pamiętam Ipla ma geo-lokacyjne blokowanie.

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-05-30
Edited: 2020-05-30

Z uwagi na to, co pisze @Przmus nie jestem w stanie tego odtworzyć u siebie, więc prześlij zrzut ekranu jak to wygląda wraz z linkiem. Poproszę również kod strony (po załadowaniu wszystkich elementów). W firefoxie robi się to tak: Prawy przycisk myszy->zbadaj element->Inspektor->na elemencie html->PPM->kopiuj->Zewnętrzny html. Być może te dane pozwolą na opracowanie jakiegoś rozwiązania.

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-06-07
Edited: 2020-06-07

Przeprowadziłem kilka prób z wykorzystaniem zagranicznych serwerów proxy. Strony z konkretnymi materiałami są przekierowywane do błędu "strona, której szukasz nie istnieje". Taka strona nie posiada żadnych informacji o materiale, który miałby być wyświetlony więc i skrypt nic w tej sytuacji nie pomoże.
Więc skoro "góra nie chce przyjść do Machometa, Machomet musi przyjść do góry". Zostaje więc użycie polskiego proxy. Wtedy wszystko działa tak jak byś sobie tego życzył.

zacnyAuthor
§
Posted: 2020-06-08

Sprawdziłem ponownie i teraz przez proxy skrypt działa poprawnie, także przyczyna takiego zachowania pozostaje nieznana. Spróbuj przeinstalować plugin i skrypt.

Post reply

Sign in to post a reply.