Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Nie działa Player.pl

About: Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.
Skrypt nie ładuje się na stronach z pojedynczymi odcinkami, tylko na stronach ze zbiorczą listą, skąd nie da się pobierać.

Comments

 • Dziękuję za kolejną negatywną opinię z powodu problemu który nie istnieje.
 • To nie jest negatywna opinia, tylko po prostu informacja, że nie działa.
  A nie działa.
 • Dokładnie - nie działa. Korzystam z tego od kilku ładnych miesięcy i umiem się tym posługiwać, dlatego informuję, że coś jest nie tak.
 • edited April 2017 Chrome
  Jak zgłaszacie problem to chociaż byście wkleili przykładowy link i podali informację czy materiały w ogóle się ładują, bez skryptu...
  Skrypt działa na player.pl bez najmniejszych problemów (testowałem na kilku serialach tamtego dnia).
  Poza tym ocenianie całego skryptu jako "zły" do niczego nie motywuje, a wręcz zniechęca do działania, zwłaszcza jeśli poprzednie oceny, pomimo naprawy nie zostają zmieniane ( https://greasyfork.org/pl/forum/discussion/12566/x ).
 • Ok, ja się na tym średnio znam i nie będę udawać, że wiem, o co chodzi.

  Takie kuchenne rewolucje: https://player.pl/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-11,ostrowiec-swietokrzyski-bar-na-stawkach,S15E11,69824.html odcinek sam w sobie działa, ale u mnie błąd polega na tym (tak jak napisałam wyżej), że wtyczka niby jest aktywna na liście głównej gdzie jest np. 100 odcinków seriali (i oczywiście nie da się z poziomu tej listy pobierać), a jak wchodzę w konkretny odcinek to nie mam w ogóle tego przycisku "pobierz", który zawsze pojawia się w lewym górnym rogu. A na tej liście z wieloma odcinkami przycisk jest.

  Nie wiem, dlaczego się tak dzieje.
 • edited April 2017 Chrome
  Niestety nie potrafię odtworzyć tego błędu, bo u mnie na Firefoxie i Google Chrome ten przycisk pojawia się normalnie przy odcinkach: http://i.imgur.com/mG2IuDm.png
  Wydaje mi się, że jakieś inne rozszerzenie u Ciebie w Chrome blokuje/zmienia zawartość tej strony i przez to przycisk się nie pojawia. Może zainstaluj Firefoxa (jeśli nie masz), rozszerzenie greasemonkey, skrypt i zobacz czy się wyświetla? Jeśli tak to pousuwaj inne rozszerzenia z Chrome aż znajdziesz przyczynę.
 • Udało się - działa! Wcześniej korzystałam z Tampermonkey i wina leżała po stronie programu. Po instalacji Violentmonkey wszystko śmiga jak należy.

  Ogromnie dziękuję za pomoc! Miłej majówki ;)
 • edited April 2017 Chrome
  Cieszę się że działa, natomiast na Tampermonkeyu również powinno działać (sam korzystam). Na pewno wersja skryptu była zaktualizowana do najnowszej? Bo dopiero w wersji 2.5 dodałem wsparcie dla linków https://
  Możliwe, że player.pl zaczął domyślnie przekierowywać z http na https przy otwieraniu materiałów, a starsze wersje działały tylko jeśli link zawierał http://.
 • Też myślałam o tym, żeby najpierw zaktualizować, ale pojawiały mi się informacje, że żadnej aktualizacji nie ma. Sprawdzałam chyba ze 3 razy. Więc albo jakiś błąd, albo coś się przycięło... W każdym razie już działa :)
 • Potwierdzam, działa tylko trzeba ręcznie zaktualizować skrypt.
Sign In or Register to comment.