Greasy Fork is available in English.

Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Skrypt służący do pobierania materiałów ze znanych serwisów VOD.

< Feedback on Skrypt umożliwiający pobieranie materiałów ze znanych serwisów VOD.

Question/comment

§
Posted: 23. 08. 2020

Witam,

Byłby ktoś w stanie napisać wtyczkę/skrypt do pobierania materiałów z cda premium ?

Od konca tamtego roku - cda zaczeło zakodowywać filmy

Sytuacja jest taka jak przy materiałąch z iplli - gdybyśmy chcieli pobrać go za pomocą IDM - bezpośrednio z playera

Takiego pliku po pobraniu nie da się oglądać bo jest zakodowany .....

zacnyAuthor
§
Posted: 23. 08. 2020

By stworzyć narzędzie tego typu, trzeba by posiadać dogłębną wiedzę na temat tego w jaki sposób działają zabezpieczenia na poszczególnych portalach. Takimi informacjami nikt się, z przyczyn oczywistych, nie chwali.

§
Posted: 24. 08. 2020

CDA Premium można pobrać każdy film bez DRM, wtyczka jest do poprawki.

§
Posted: 24. 08. 2020

@osesek

Która wtyczka ?

§
Posted: 24. 08. 2020

owszem jest metoda na pobieranie z cda bez DRM, ale trzeba by było mieć pojęcie o tym żeby wprowadzić takową wiedzę do skryptu , ale co z tego że dodali by jak cda wprowadza aktualizację do playera po wykryciu niepowołanego dostępu, cda też blokuje konta premium że nie da się nawet oglądać bo pikseloza

zacnyAuthor
§
Posted: 28. 08. 2020

@osesek chodzi Ci o to, że jest możliwość pobierania na premium, a nie powinno być Twoim zdaniem. Bo taka sytuacja zapewne jest. Skrypt nie sprawdza czy konto jest premium czy nie. Mógłbym to dorobić, ale musiałbym mieć konto premium. Nie mam niestety żadnego nawet na testy. Poza tym czy na pewno, żadnego filmu z konta premium nie da się pobrać? Jeżeli są takie, które działają byłoby to ograniczenie możliwości skryptu.

§
Posted: 29. 08. 2020

@zacny utworzenie konta trial 14 dni to chyba nie jest wielki problem. Pobieranie z premium działa w kratkę , powinieneś to sprawdzić.

zacnyAuthor
§
Posted: 29. 08. 2020

Co to znaczy: "Pobieranie z premium działa w kratkę"?
Co do: "utworzenie konta trial 14 dni to chyba nie jest wielki problem".
Jak ktoś lubi ujawniać numer swojej karty to pewnie że nie. Generyczne dane niestety nie wystarczają, żeby wystartować okres próbny.

§
Posted: 30. 08. 2020

@zacny w kratkę tzn że niektóre materiały można pobrać a niektóre już nie. Co do konta trial i płatności kartą Twoja wiedza mnie powaliła, nie mam nic do dodania w tym temacie xD

zacnyAuthor
§
Posted: 30. 08. 2020

Pewnie, te których nie da się pobrać mają jakieś dodatkowe zabezpieczenia, ale bez konta to mogę sobie tylko zgadywać. A i z dostępem do konta premium to pewnie niewiele byłbym w stanie ulepszyć.

§
Posted: 01. 09. 2020

@zacny chciałem do ciebie napisac PW ale ciągle mam bład możesz ty napisac do mnie

zacnyAuthor
§
Posted: 01. 09. 2020
Edited: 01. 09. 2020

@olek Chyba coś nie działa po ostatnich zmianach tutaj. Jak klikam wyślij wiadomość. To formularz się pojawia, ale już "Utwórz rozmowę" kończy się błędem 422.

§
Posted: 01. 09. 2020

@zacny napisałem

§
Posted: 02. 09. 2020

@zacny

Jeśli nie masz jeszcze konta, to mogę ci podesłać dane do konta.

Filmy które zostały dodane dawno temu - po pobraniu można obejrzeć , również filmy dodane przez zwykłych użytkowników a następnie które przeszły na cda premium.

Filmy nowo dodane na cda premium i te bardziej popularne - niestety z nimi jest problem - po pobraniu na komputer - nie da się odtworzyć - plik jest zakodowany.

Przykład materiału który jest zakodowany :


https://www.cda.pl/video/53270494b/vfilm

Jak chce pobrać film przez program Internet download manager - pokazuje mi kilka plików do pobrania filmu :

https://i.imgur.com/4egWED7.png


Przy materiale nie zabezpieczonym - wyskakuje jeden link do pobrania

zacnyAuthor
§
Posted: 05. 09. 2020
Edited: 06. 09. 2020

Zrobiłem sobie trochę testów. CDA ma swoje api, dla wszystkich filmów. Są w nim nawet obiecujące metody. Niestety ich wywołanie (wydaje się z prawidłowymi parametrami), nie przynosi porządanych efektów. Działanie skryptu w tym zakresie pozostanie więc niezmienione.

§
Posted: 01. 01. 2021

Mając zakupione konto CDA Premium można pobrać film w taki sposób, że będziemy go mieć fizycznie na komputerze w rozszerzeniu *.mp4 i w jakości full HD czyli 1080p. Robi się to następująco:

1. Pobierz film w legalny normlany sposób korzystając ze smartfona z androidem i aplikacji CDA Premium na ANdroida. FIlm zostanie pobrany do katalogu: Android/Data/PL.CDA/files/(dziwna nazwa filmu czyli litery i cyfry losowe)

2. Wchodzisz do wskazanej wyżej loklizacji pliku za pomocą menadżera plików w smartfonie i przenosisz ściągnięty plik o dziwnej nazwie np. do głównego katalogu na karcie pamięci telefonu lub do wewnętrznej pamięci. Dzięki temu przenoszeniu będzie dostęp do pliku przez komputer z Windowsem. Trzeba zrobić przeniesienie, bo Windows nie widzi katalogu o nazwie PL.CDA.

2. Podłączasz smartfon do komputera za pomocą kabla USB i masz dostęp do pliku - skopiuj go na komputer
3. Pokaż ukryte plikiw windowsie a następnie zmień dziwną nazwę pliku na film.mp4 i nagle film zmieni się w cudowny sposób w działający normalany film :)

§
Posted: 05. 01. 2021

@Anu PL lol Dlaczego nie oceniłeś tego skryptu ? Możesz to zrobić ?

§
Posted: 20. 03. 2021

niby ok juz to mam skopiowany plik w tym formacie losowej nazwy lecz po mianie nazwy np. na film.mp4 zaden odtwarzacz to niechce odtworzyc

§
Posted: 22. 03. 2021

Tablet Lenovo - filmu Legionista Maxx, W10/64 widzi katalog: Android/Data/PL.CDA/files/(dziwna nazwa filmu czyli litery i cyfry losowe), utwórz nowy folder na pulpicie i wklej film z katalogu PL.CDA następnie po kropce dodać mp4 akurat wszystko ok. Odtwarzacz MPC HC x64 najnowsza wersja.

§
Posted: 25. 03. 2021

Ciekawe gdzie player pl zapisuje pliki ? przecież też idzie to pobrać na androidzie w aplikacji

§
Posted: 27. 03. 2021
Edited: 27. 03. 2021

CDA szybko łata błędy ;) wiec nie liczylbym na proste rozwiazania,
@Abramelin w folderze konto.tvp.player.pl jakos tam masz folder o numerze id filmu czyli np 238293042834 w formacie ism sciagniete fragmenty serialu

§
Posted: 29. 03. 2021
Ciekawe gdzie player pl zapisuje pliki ? przecież też idzie to pobrać na androidzie w aplikacji

idzie pobrać i odszyfrować plik i odkodować, tylko musisz umieć wyciągać klucz do deszyfracji materiału

Mając zakupione konto CDA Premium można pobrać film w taki sposób, że będziemy go mieć fizycznie na komputerze w rozszerzeniu *.mp4 i w jakości full HD czyli 1080p. Robi się to następująco:

1. Pobierz film w legalny normlany sposób korzystając ze smartfona z androidem i aplikacji CDA Premium na ANdroida. FIlm zostanie pobrany do katalogu: Android/Data/PL.CDA/files/(dziwna nazwa filmu czyli litery i cyfry losowe)

2. Wchodzisz do wskazanej wyżej loklizacji pliku za pomocą menadżera plików w smartfonie i przenosisz ściągnięty plik o dziwnej nazwie np. do głównego katalogu na karcie pamięci telefonu lub do wewnętrznej pamięci. Dzięki temu przenoszeniu będzie dostęp do pliku przez komputer z Windowsem. Trzeba zrobić przeniesienie, bo Windows nie widzi katalogu o nazwie PL.CDA.

2. Podłączasz smartfon do komputera za pomocą kabla USB i masz dostęp do pliku - skopiuj go na komputer
3. Pokaż ukryte plikiw windowsie a następnie zmień dziwną nazwę pliku na film.mp4 i nagle film zmieni się w cudowny sposób w działający normalany film :)

plik będzie dalej zaszyfrowany, trzeba wiedzieć kiedy dany plik przenieść z danego katalogu

§
Posted: 02. 04. 2021

@Tomek Kowalczyk Skoro wiesz co i jak to trzeba było się podzielić tą wiedzą...

Otóż:
1. Rozpoczynasz pobieranie pliku na telefonie z apki CDA
2. Przechodzisz do menedżera pobierania apki CDA (trzy kreski na górze -> Pobrane filmy ALBO ściągasz górną belkę android) i obserwujesz pasek postępu. Jak zbliża się do końca przygotuj się, miej już odpaloną w tle apkę menedżera plików android ze ścieżką Android/Data/PL.CDA/files/.
3. Jak pasek postępu pobierania osiągnie koniec i pojawił się napis "sprawdzam plik, jeszcze chwila..." szybko przechodzisz do menedżera plików android i kopiujesz plik (prawdopodobnie to rzekome sprawdzanie pliku właściwie go szyfruje, trwa to z kilkadziesiąt sekund).

Jeśli się spóźnisz i skopiujesz plik jak już zostanie "sprawdzony" to będzie już zaszyfrowany i nic z nim nie zrobisz.

Wszystkie filmy premium DRM da się tak pobrać, oczywiście trzeba mieć konto premium.

§
Posted: 14. 04. 2021

A więc panowie korzystając z kilku rad wyżej opisanych zacząłem pobieranie z CDA premium na apce.podczas pobierania wszedłem w folder wyżej wymieniony na plik z cyferkami i podczas pobierania zmieniłem nazwę film.mp4
W aplikacji pokazało się BŁĄD ZAPISU PLIKU.ale odtworzyć mogę normalnie jutro przerzuce na pendrive'a i zobaczę czy pójdzie

§
Posted: 15. 04. 2021

Działa normalnie na pendrive

a jak pobierac z nowego playera gdzie on zapisuje pliki wie moze ktoś ?

§
Posted: 11. 08. 2021

@Sebastian Siuzdak

Tak samo jak cda

Android/Data/Player

Tylko że w folderze player tworzy się kolejne 10 folderów z podzielonymi plikami (rozmiar całości zgadza się z tym co pobieramy z playera)
Po przeanalizowaniu rozszerzeń tych plików w tych 10 folderów - to jest stosowane zabezpieczenie takie jak ma youtube offline gdy pobierzemy jakiś plik na urządzeniu. Materiał jest szyfrowany a odszyfrowany jest przez aplikacje w tym przypadku player.

§
Posted: 17. 01. 2022
Edited: 17. 01. 2022

Właśnie przestało to wszystko działać. Od wczoraj plik już w momencie pobierania staje się zakodowany i nie da się go odtworzyć. Wcześniej działało tak jak piszecie, przeniesienie pliku zanim zostanie "sprawdzony" po zakończeniu pobierania. Teraz już w ogóle nie da się go odtworzyć :(

§
Posted: 19. 01. 2022

No niestety ta metoda padła, ale są jeszcze inne...

Witam kolegów - ja wymyśliłem sobie wczoraj ,by filmik zasysać na telefon ( posiadam konto premium )
Następnie odpalam go na TV poprzez udostępnianie obrazu ... więc dla mnie sprawa załatwiona .
Najlepsze ,że podłączając dysk lub pen-a pod TV mogę nagrać obraz ,,, i przenieść film gdziekolwiek jest .
Tyle w temacie
Haki Pozdrawia

§
Posted: 02. 02. 2022

jest opcja przez aplikację android. trzeba w ustawieniach wybrać odtwarzanie w MX Player (musi być zainstalowany) i po odtworzeniu filmu w MX, wejść we właściwości i skopiować link do pliku mp4. jeśli byłyby tu osoby zainteresowane jakimś skryptem, to jestem w stanie taki zrobić (dokonałem wstecznej inżynierii apki i przez API da się uzyskać link do materiału premium bez DRM).

§
Posted: 03. 02. 2022

jest opcja przez aplikację android. trzeba w ustawieniach wybrać odtwarzanie w MX Player (musi być zainstalowany) i po odtworzeniu filmu w MX, wejść we właściwości i skopiować link do pliku mp4. jeśli byłyby tu osoby zainteresowane jakimś skryptem, to jestem w stanie taki zrobić (dokonałem wstecznej inżynierii apki i przez API da się uzyskać link do materiału premium bez DRM).

Napisałem na priv.

§
Posted: 03. 02. 2022

Napisałem na priv.

nie dostałem żadnej wiadomości

§
Posted: 03. 02. 2022

Napisałem na priv.

nie dostałem żadnej wiadomości

Teraz, proszę sprawdzić.

§
Posted: 03. 02. 2022
Edited: 03. 02. 2022

jest opcja przez aplikację android. trzeba w ustawieniach wybrać odtwarzanie w MX Player (musi być zainstalowany) i po odtworzeniu filmu w MX, wejść we właściwości i skopiować link do pliku mp4. jeśli byłyby tu osoby zainteresowane jakimś skryptem, to jestem w stanie taki zrobić (dokonałem wstecznej inżynierii apki i przez API da się uzyskać link do materiału premium bez DRM).

update, opcja z MX Playerem prawdopodbnie zniknęła w nowej wersji apki. wg mojej wiedzy na pewno działała w wersji APK 1.2.103 build 15648 (version_code: 332), którą można pobrać z serwisów typu apkmirror

§
Posted: 05. 05. 2023

Witam, czy jest jakaś ludzka metoda na pobieranie z cda premium? Jakiś skrypt, czy cos podobnego?

§
Posted: 07. 05. 2023

Witam, czy jest jakaś ludzka metoda na pobieranie z cda premium? Jakiś skrypt, czy cos podobnego?

Wyżej masz napisane

https://m.apkmodhere.com/mx-player-pro/com.mxtech.videoplayer.pro/download?version=1.10.43&type=free

§
Posted: 07. 05. 2023

Tak wiem, to na androida. U mnie ta opcja odpada. Bardzo zależy mi, żeby to zrobić np. na laptopie, Da się cos na to poradzić?

§
Posted: 29. 03. 2024

jest opcja przez aplikację android. trzeba w ustawieniach wybrać odtwarzanie w MX Player (musi być zainstalowany) i po odtworzeniu filmu w MX, wejść we właściwości i skopiować link do pliku mp4. jeśli byłyby tu osoby zainteresowane jakimś skryptem, to jestem w stanie taki zrobić (dokonałem wstecznej inżynierii apki i przez API da się uzyskać link do materiału premium bez DRM).

Napisałem na priv.

Witam, napisłem do Ciebie PW ale nie odpisałeś. Proszę o kontakt w sprawie "(dokonałem wstecznej inżynierii apki i przez API da się uzyskać link do materiału premium bez DRM)"

§
Posted: 31. 03. 2024

jest opcja przez aplikację android. trzeba w ustawieniach wybrać odtwarzanie w MX Player (musi być zainstalowany) i po odtworzeniu filmu w MX, wejść we właściwości i skopiować link do pliku mp4. jeśli byłyby tu osoby zainteresowane jakimś skryptem, to jestem w stanie taki zrobić (dokonałem wstecznej inżynierii apki i przez API da się uzyskać link do materiału premium bez DRM).

Napisałem na priv.

Witam, napisłem do Ciebie PW ale nie odpisałeś. Proszę o kontakt w sprawie "(dokonałem wstecznej inżynierii apki i przez API da się uzyskać link do materiału premium bez DRM)"

Podpowiedz gdzie trzeba w ustawieniach wybrać odtwarzanie poprzez MX Player?Dużo ludzi napewno byłoby zainteresowanych skryptem na cda tylko pytanie jakie koszty tego projektu(skryptu)?Pzdr

§
Posted: 31. 03. 2024

Tak wiem, to na androida. U mnie ta opcja odpada. Bardzo zależy mi, żeby to zrobić np. na laptopie, Da się cos na to poradzić?

Emulator Androida na komputer np BlueStacks

§
Posted: 01. 04. 2024

Nie potrzeba BlueStacks. Wszystko jest opisane tutaj : https://www.cda.pl/api.php ale tam są dwie opcje w tym api i trzeba czytać tylko w sekcji premiumVideoView do niego prowadzi ten zapis var smd = JSON.parse(Base64.decode(. Po zdekodowaniu już mamy wszystko jak na dłoni. Możemy to napisać w php albo python obojętne. Jeśli ktoś kiedyś już próbował się z tym cda i pobieranie filmów z konta premium to da rade dalej to napisać. Powodzenia.

Post reply

Sign in to post a reply.