Greasy Fork is available in English.

nCore - Spooky Dayz

idén meglesz az összes

< Feedback on nCore - Spooky Dayz

سؤال / تعليق

§
Posted:

kérdés

Jól látom, hogy hangot játszik le a figura megjelenésénél, de azt nem kapja el automatikusan? Egyébként köszönjük!

§
Posted:

Sajnos nem kapja el, és nekem a 2012-es verzió ami itt fent van nem működik :(

§
Posted:

Igen, ugyanez a helyzet nálam is. Frissebbet pedig nem találtam abból :neutral:

§
Posted:

én se találtam sehol, de sok embernek működik valami, jó lenne megszerezni azt a scriptet :D

vacsatiAuthor
§
Posted:

jól látod, nem kapja el (az nem is cél), segít észrevenni

§
Posted:

Azon tűnődtem, hogy a meglévő és nem működő szkriptet mennyi idő alatt lehetne frissíteni? Nem értem teljesen a kódját, de belenéztem meg az oldal kódjába is és itt a változókkal trükköztek szerintem. De én kevés vagyok hozzá :/

Egyébként vacsati szuperül működik ez a cucc :) Csak felcsavarom a hangszórót és már hallom is mikor jön.

vacsatiAuthor
§
Posted:

Keyboard Lover, használd egészséggel :wink:

Viszont a automata kattintósat nem fogod tudni életre kelteni, meg az amúgy is csalás lenne. Külső makrót lehet írni, de az meg a játékot öli meg.

§
Posted:
Edited:

Androidon Chrome böngészőn belül lehet használni? :-)

vacsatiAuthor
§
Posted:

Nálam Androidon Firefox alá telepített Greasemonky-val működik. A Chrome nálam nem kezel bővítményeket Android alatt.

Asztali gépen Firefox-szal és Chrome-mal is megy Greasemonky/Tampermonky alá telepítve. Chrome nem engedi automatikusan a hangot biztonsági beállítások miatt, egyszer kézzel kell elindítani, utána már kezeli.

OFF: Ha a scripten belül Telegramot beállítasz (ID+BOT) asztali gépen, akkor az Android is jelez, én így használom ha nem vagyok gépnél.

Post reply

تسجيل الدخول إلى مرحلة ما بعد الرد.