Greasy Fork is available in English.

MediaKlikk - mentés

Mentési segéd

< Feedback on MediaKlikk - mentés

سؤال / تعليق

Hogyan használjam?

Szia! Köszi a scriptet pont ilyet kerestem. A chunklist-downloader programot már használtam, ismerem. Viszont a scripteddel nem tudtam működésre bírni, illetve nem is tudom biztosan hogyan tudnám a mentési funkciót előhívni (valami jobb egérklikk lehet). A script bizonyos részét módosítanom kell, erre már rájöttem a batforras változó nálam most így néz ki: var batforras = "data:text/plain;base64," + btoa('C:\Downloads\ChunkListDownloader\chunklistdownloader.exe "https:'+hivatkozas+legjobb+'"\nSTART C:\Downloads\ChunkList_Downloader');

Viszont az indits-el.bat része hogyan működik? Annak mit kell tartalmaznia? Gondolom ugyanebben a könyvtárban kell legyen. Előre is köszi! Zalán

Már működik nálam a script. Valahogy a Firefox és Greasemonkey alatt futtatva nem működött az adott oldalon. Nem jelent meg semmi stb. Áttértem Tampermonkey-ra és ott már működik, megjelenik szépen a videó felett egy felhő ikon és arra kattintva letöltődik az említett BAT fájl. Csak annyi kérdésem lenne, hogy a var bat_forras resznel a "\nSTART" és könyvtár megadása arra szolgál, hogy melyik legyen az állandó munkamappa (hova mentse a videót)? Nálam mindig a BAT fájl mappájába kezdi el lementeni. Nem egy nagy probléma, már működik ez a lényeg, csak nem lenne rossz. Köszi! Zalán

vacsatiمؤلف
§
Posted: 31-10-2018

Jó, hogy megoldottad, mert csak most tévedtem ide :D

A lényeg, hogy C:\CLD\chunklist_downloader.exe -nek meg kell lennie, a letöltött indító állomány pedig oda dolgozik, ahova alapból letöltötted. Kinek mi az alapértelmezett letöltési mappája, ott lesz.

Post reply

تسجيل الدخول إلى مرحلة ما بعد الرد.